Холодильник – розумний пристрій, який робить наше життя комфортним

Колись холодильники могли здійснювати тільки одну єдину функцію – охолодження і заморожування продуктів. Згодом такі агрегати потрібно було відключати від мережі, чекати поки на стінках розтане лід, витирати поверхню насухо, а потім знову вмикати. Сучасні моделі холодильників працюють зовсім по-іншому. Виробники постійно вдосконалюють свою техніку, завдяки чому управління холодильником стало набагато простішим і комфортнішим. З таким управлінням може впоратися навіть дитина.

ХолодильникЯкщо ви хочете собі купити холодильник, то запам’ятайте одну просту річ: одна і та ж функція може по-різному називатися у різних виробників. Інтернет-магазин побутової техніки  Comfy – один з найкращих магазинів сучасної техніки – пропонує кращі моделі холодильників та ще й з неймовірними знижками! Досвідчені продавці запропонують вам 3 типи холодильників за кількістю камер:

  • Однокамерні – складаються тільки з холодильної камери, підходять для офісу, дачі;
  • Двокамерні – складаються з холодильної камери та морозилки, розташування яких може бути різним. Підходять для міських квартир та дачі. Мають гарну місткість і різні способи заморозки;
  • Трикамерні – мають обсяг до 700 літрів, де можна зберігати величезну кількість свіжих продуктів, напівфабрикатів, готових страв. Відрізняються стильним дизайном, цікавим оформленням.

Система охолодження – головний параметр вибору холодильника. Виробники використовують різні системи охолодження, кожен із варіантів має плюси та мінуси, особливу специфіку роботи.

Холодильне обладнання має три варіанти систем охолодження:

  1. No Frost – сучасне рішення для більшості холодильників. Такі агрегати не вимагають розморожування. Мити їх потрібно раз на рік.
  2. Статична.
  3. Комбінована система передбачає одночасне використання крапельної і No Frost – в одній камері може бути одна система розморожування, а в другій – інша.

Кращі моделі холодильників відрізняються зручністю і простотою в експлуатації, не потребують системного очищення і розморожування, а також володіють інтуїтивно зрозумілим налаштуванням і управлінням.

Це все головне, що необхідно знати для правильного вибору холодильника.

Забрати холодильник ви можете прямо з магазину Comfy або оформляйте кур’єрську доставку прямо вам у квартиру.

Неможливо визначити один ідеальний холодильник для всіх покупців. Краща марка холодильника і найкраща модель пристрою для кожного буде своєю. Приємних вам покупок!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *