mail@urok-ua.com

Ідеї для подарунків на свято, які захоплять малюків

Вибір іграшок на різні вікові категорії дуже великий, як і діапазон цін. Під час вибору подарунка потрібно орієнтуватися не лише на бюджет та тренди, а й на якість, зручність, безпечність для дитини. А головне, що потрібно врахувати, чи зацікавить він малюка. Є декілька категорій іграшок, які викликають захоплення у дітей.

Дерев’яні конструктори

Ці вироби виконані з натурального матеріалу, приємного на дотик та екологічно чистого. Для безпеки дітей дерев’яні конструктори ретельно шліфують та покривають нешкідливими фарбами на водній основі. Виробники випускають різноманітні набори, що будуть цікавими малюкам різного віку та статі:

  • будинки та замки;
  • транспорт;
  • тварини;
  • сюжетні.

Також для розвитку креативності можна придбати конструктор із різних геометричних фігур. З них дитина зможе створювати будь-які форми та будівлі. Що більше в наборі елементів, то складніші конструкції можна побудувати.

Магнітні конструктори

У дерев’яних виробів є єдиний недолік — деталі ніяк не скріплюються між собою. Тому варто придбати конструктор магнітний, якщо потрібно, щоб елементи міцно трималися. Такі вироби виготовляють із яскравого пластику та іноді додають підсвічування.

У цій категорії також є тематичні набори та для креативної творчості. З міркувань безпеки, для дітей до 6 років слід вибирати магнітні конструктори з великими елементами, які неможливо проковтнути.

Розвивальні сортери

Одна з корисних та цікавих іграшок для малюків із раннього віку — сортер. Комплект елементів, які потрібно розмістити у визначених місцях, розвиває логіку, мислення та моторику.

Дітям цікаво виконувати завдання по складанню деталей за розміром, формою або кольором. Складність іграшок зростає з віком, як і зацікавленість малюків. Для малюків від 6 місяців можна придбати сортери з текстильних матеріалів. Вони м’які, легкі та повністю безпечні для дітей. Для старших розумників випускають дерев’яні та пластикові іграшки.

Водні розмальовки

Популярні колись пальчикові фарби безперечно корисні, але залишають багато бруду. Не менш цікава, але набагато чистіша альтернатива — аквакнига. Така іграшка може бути різного розміру — від маленького блокнота до плаката.

Для малювання потрібно налити в маркер воду. Якщо провести ним по сторінках, проявиться зображення. Водні розмальовки повністю безпечні для дітей. Адже навіть якщо малюк потягне маркер до рота, то лише поп’є водички, а не наковтається фарб. Приємний бонус — аквакниги можна використовувати багато разів, тому що зображення тримається 5–10 хвилин та зникає після висихання.

Розумні іграшки

Якщо немає часу вивчати з малюком віршики, пісеньки, цифри чи алфавіт, можна доручити цю задачу іграшковому песику, котику чи бджілці. Запрограмовані механізми кумедно рухаються та видають різноманітні звуки при натисканні на них. Вони можуть навіть розказати малюку казку перед сном, а також м’які іграшки приємно обіймати. Тому маленькі діти в захваті від них.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *