mail@urok-ua.com

Ігри на уроках біології

6 клас

Автор: вчитель Маловічко Світлана Миколаївна

Маловічко Світлана МиколаївнаПосібник містить добірку різноманітних дидактичних ігор , ігрових методів та елементів, які допоможуть зробити урок біології у 6 класі насиченим та цікавим. Завдання пропонованих ігор відповідають вимогам чинної навчальної програми «Біологія для 6 – 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів» Затверджені Міністерством освіти і науки України наказ Міністерства освіти і науки України від 06.06 2012 р. № 664 «Про затвердження навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня» Вони допоможуть педагогам у роботі з дітьми різного рівня розвитку з урахуванням індивідуальних особливостей та здібностей кожної дитини на різних етапах уроку біології у 6 класі. Запропоновані ігри доступні і посильні для школярів, забезпечують взаємозв’язок різних видів самостійної та колективної роботи в процесі навчання.


Ігри на уроках біології


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

  1. Іграючи-навчаючись. Цей вислів точно для цієї розробки. Дуже цікава підборка ігр, вправ, завдань, які можна використовувати, як для індивідуального опитування так і для групового, для мотивації навчальної діяльності, для викладання нового матеріалу, і звісно, для узагальнення та закріплення нового матеріалу. З цього матеріалу можна створити будь-який біологічний позакласний захід (вікторину брейн-ринг, найрозумніший біолог школи та інші). Велике вам дякую за чудовий колейдоскоп ігр.

  2. Ігрову діяльність можна і треба застосовувати не лише в молодшій ланці, а й середній і старшій школі.Даний метод є корисним для навчання й розвитку.Вчитель пропонує збірку дидактичних ігор , складених відповідно до вимог програми. Під час гри “Кольори природи”простежується міжпредметний зв’язок з іноземною мовою.

  3. Посібник дуже змістовний, має велику кількість завдань,які сприятимуть кращому засвоєнню учнями матеріалу. Їх можна використовувати як для індивідуальної роботи, так і для колективної. Запропановані вправи відповідають віковим особливостям учнів 6 класу.

  4. Гарний посібник – справжній “калейдоскоп” різноманітних завдань, вправ, запитань, ігр. Зручно, що багато цікавих вправ за різними темами зібрано в одному підручнику. Такий посібник – чудова допомога при підготовці до уроків.

  5. Посібник “Калейдоскоп біологічних ігор” – корисна знахідка і для вчителя початкових класів. Залюбки буду інтерпритувати та підлаштовувати деякі з них для роботи на уроках природознавства з молодшими школярами, а саме “Спіймай Помилку”, “Колесо майбутнього”, “Кольори природи” ( гра цінна і за інтегровані зв язки).

  6. Цікаві, змістовні, детальні матеріали які можна використати не лише етапах актуалізації опорних знань та закріплення навчального матеріалу, а такі завдання як “гра “знайди термін”” можна давати навіть для виконаня вдома.