Казка про дружбу між аудіо та відео програмами

Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Жила була відео програма, у якої був друг аудіо-прилад .

Жили вони мирно, дружно,не сварились і тут їм на думку спало створити спільний кліп. Зняти відео було зовсім не тяжко, друга проблема була в тому, що потрібно багато сил та часу щоб його звести, відредагувати. Пізніше прийшов їхній другу і запропонував своє відео для зведення та обробки кліпа та відео.

Вони погодились. Робота почала свій рух. Відео накладав різні ефекти, аудіо підставляла музику під відео зводила пісню накладала ефекти на голос на музику.

Вони почали знімати кліп, на це пішло не багато часу, але щоб це все об’єднати вони потратили дуже і дуже багато зусиль. Як би аудіо та відео програми не сварилися було б все набагато швидше і краще. На їхні суперечки пішло дуже багато часу.

Аудіо та відео програми помирилися.

Після того як вони зняли прекрасний кліп, аудіо програма запропонувала відео програмі штекер і мікрофон, після цього вони разом жили все життя мирно та в злагоді. Вони зняли ще дуже багато кліпів які були оцінені на максимальні бали.

Після цього народився маленький мікрофончик, це був їхній син!

Далі вони разом зняли новий кліп в якому був їхній син!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Гарна робота, яка потребує фантазії та творчих здібностей і ви Наталія Валеріївна на відмінно з цим справились. Казка не лише заплює своїм сюжетом але і безпосердньо допоможе розкрити тему уроку.