mail@urok-ua.com

Казка про дружбу між аудіо та відео програмами

Автор: вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Вчитель інформатики Герасимчук Наталія Валеріївна

Жила була відео програма, у якої був друг аудіо-прилад .

Жили вони мирно, дружно,не сварились і тут їм на думку спало створити спільний кліп. Зняти відео було зовсім не тяжко, друга проблема була в тому, що потрібно багато сил та часу щоб його звести, відредагувати. Пізніше прийшов їхній другу і запропонував своє відео для зведення та обробки кліпа та відео.

Вони погодились. Робота почала свій рух. Відео накладав різні ефекти, аудіо підставляла музику під відео зводила пісню накладала ефекти на голос на музику.

Вони почали знімати кліп, на це пішло не багато часу, але щоб це все об’єднати вони потратили дуже і дуже багато зусиль. Як би аудіо та відео програми не сварилися було б все набагато швидше і краще. На їхні суперечки пішло дуже багато часу.

Аудіо та відео програми помирилися.

Після того як вони зняли прекрасний кліп, аудіо програма запропонувала відео програмі штекер і мікрофон, після цього вони разом жили все життя мирно та в злагоді. Вони зняли ще дуже багато кліпів які були оцінені на максимальні бали.

Після цього народився маленький мікрофончик, це був їхній син!

Далі вони разом зняли новий кліп в якому був їхній син!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з інформатики “Подорож країною Інтернет” Конспект уроку з інформатики "Подорож країною Інтернет" Автор: вчитель інформатики Грицуля Антоніна Григорівна Дана розробка уроку може бути використана на уроці під час вивчення теми "Інтернет", а ...
Бінарний підсумковий урок з математики та інформатики по темах «Квадратні рівняння та теорема Вієта. Алгоритми з розгалуженнями»... Бінарний підсумковий урок з математики та інформатики по темах «Квадратні рівняння та теорема Вієта. Алгоритми з розгалуженнями» Автор: вчитель математики Приємська Уляна Петрівна Урок добре проводи...
Конспект уроку інформатики, 2 клас на тему: Об’єкти. Властивості об’єктів. Конспект уроку інформатики, 2 клас на тему: Об'єкти. Властивості об'єктів. Автор: вчитель початкових класів Грекова Неля Анатоліївна Урок-гра з інформатики "Повернення кольорів веселці", на якому ді...
1461

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Гарна робота, яка потребує фантазії та творчих здібностей і ви Наталія Валеріївна на відмінно з цим справились. Казка не лише заплює своїм сюжетом але і безпосердньо допоможе розкрити тему уроку.