Конспект інтегрованого уроку англійської мови та основ здоров’я для учнів 2 класу. ” Правила і процедури загартовування. Який одяг ти носиш ? Практична робота: гра «Вдягни ляльку» (вибір одягу за погодою) “.

Автор: вчитель англійської мови, вчитель початкових класів Вельбой Людмила Іванівна, Ярмак Вікторія Віталіївна


 

Основи здоров’я. Англійська мова.

Тема. Правила і процедури загартовування. Який одяг ти носиш ? Практична робота: гра «Вдягни ляльку» (вибір одягу за погодою)

Мета: поглибити знання учнів про вплив загартовування на здоров΄я, процедури загартовування, формувати навички правильної вимови звуків англійської мови; дати дітям поради щодо загартовування, вибору одягу за сезоном; розвивати мислення, пам΄ять, увагу, навички монологічного й діалогічного мовлення; виховувати бажання систематично займатися загартовуванням, зміцнювати своє здоров΄я.

Тип уроку: інтегрований.

Очікувані результати:

  • знати правила загартовування, процедури;
  • вибирати одяг відповідно до сезону.

Обладнання і матеріали

  • Підручник «Основи здоров’я» 2 клас ( під ред. О. В. Гнатюк );
  • підручник англійської мови 2 клас А. М. Несвіт
  • кольорові олівці, фломастери, аркуш паперу формату А2 (для створення проекту);
  • картки;
  • музичний супровід;
  • лялька, одяг;
  • капелюшок.

План  уроку

Зміст уроку Кількість часу
1 Вступна частина 5 хв
2 Основна частина 10 хв
3 Практична частина 20 хв
4 Заключна частина 5 хв


Хід уроку

  1. Вступна частина

1.Привітання

Вже дзвінок нам дав сигнал,

Працювати час настав.

Тож і ти часу не гай,

Працювати починай!

  • Warming up Game «Funny hat»

Хід гри: під музичний супровід учні передають один одному капелюшок, називаючи слово з теми «Одяг» .

  1. Повідомлення теми і мети уроку
  • Сьогодні ми поєднаємо на уроці знання з основ здоров’я та англійської мови. Ви дізнаєтесь про правила загартовування, процедури, будете вибирати одяг відповідно до погоди або сезону.
  1. Основна частина
  2. «Мозковий штурм»
  • Що таке «загартовування»?
  • Це корисно чи шкідливо?
  • Чи допомагає загартовування фізичному розвитку?
  1. Виступ вчителя
  • Процедури загартовування – це повітряні і сонячні ванни, обтирання вологим рушником,обливання і контрастний душ. Купання у водоймах і ходіння босоніж – це теж процедури загартовування. Вони бадьорять і покращують настрій, а головне тренують твій імунітет. Завдяки цьому ти рідко хворієш, а коли й захворієш, то швидко одужаєш.

Словник. Імунітет –  здатність організму захищатися від інфекцій.

  1. Робота з підручником (підручник стор. 41, 44)
    • Ознайомлення з інформацією в підручнику.
    • Обговорення малюнків .

– Які ще процедури загартовування ви знаєте?

Словник. Сонце, повітря, вода – природні фактори загартовування.

  1. Робота в групах. Міні-проект «Складання правил загартування водою, повітрям, сонцем»

І група – «Повітряні ванни»

ІІ група – «Водні процедури»

III група – «Сонячні ванни»

     4.1 Презентування проекту

  1. Фізкультхвилинка (під музичний супровід)

I can jump (стрибають).

I can swim (імітують плавання).

I can run (біжать).

I can dance (танцюють)

III. Практична частина

  1. Робота в групах «Мозковий штурм»

І група: – За якої погоди збільшується ризик переохолодження і обмороження?

ІІ група: – За якої погоди збільшується ризик перегрівання і сонячних опіків?

  1. Робота на картках
  • Розподіліть слова відповідно до пори року.

Shorts, socks, coat, T-shirt, boots…

Screenshot_4 Screenshot_5

Screenshot_6 Screenshot_7

 

  1. Практична робота «Одягни ляльку»
  • Дуже важливо вміти одягатися за сезоном, аби організм не переохолоджувався і не перегрівався, і ви почувалися комфортно в будь – яку погоду.
  • На прикладі ляльки продемонструйте вибір одягу за сезоном.

І група – «Зима»

ІІ група – «Весна»

ІІІ група – «Літо»

ІV група – «Осінь»

(Учні презентують вибір одягу в який вони одягли ляльку, починаючи речення словами «My doll wears …,…, and … in winter»)

  1. Пантоміма
  • Покажіть свою улюблену процедуру загартовування.
  1. Пояснення змісту прислів’їв .

*Чиста вода – для хвороби біда.

*Вода – це здоров΄я, вода – це краса.

*Сонце – батько, вода – наша мати.

ІV. Заключна частина

  1. Вправа «Незакінчене речення»
  • Закінчи речення «Щоб загартовування приносило користь, треба… (дотримуватись правил загартовування, проводити поступово процедури, одягатися відповідно до сезону).
  1. Домашнє завдання з англійської мови

І група С.57, впр. 5, опиши зовнішність свого друга (письмово)

  ІІ група С. 57, впр.7, скласти діалог про зовнішність друга (усно)

  1. Прощання в колі

«Ми сьогодні – молодці: про здоров΄я дбаємо і нові знання вміло здобуваємо!»

 

 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Мені дуже сподобався ваш інтегрований урок! І така важлива тема! Чудовий WARMING-UP та практична гра “Вдягни ляльку” з коментарями англійською мовою. Цікава і корисна публікація, дякую!

  2. Мені дуже сподобався ваш інтегрований урок! І така важлива тема! Чудовий WARMING-UP та практична гра “Вдягни ляльку” з коментарями англійською мовою. Цікава і корисна публікація, дякую!