Конспект інтегрованого уроку – екскурсії з англійської мови та художньої культури “Світ мистецтва” у 10 класі
Автор: вчитель англійської мови Ярова Анастасія Олександрівна
Урок-екскурсія присвячений вивченню історії мистецтва з ознайомленням та відпрацюванням англомовної лексики з цієї теми. Учні зможуть прослідити, як розвивалось мистецтва, познайомитися з видатними митцями та їх шедеврами. У кінці уроку учні отримують довгострокове домашнє завдання, завдяки якому вони зможуть глибше вивчити дану тему та проявити творчі здібності.
Інтегрований урок – екскурсія з художньої культур та англійської мови з використанням ІКТ у 10 класі №
Тема « Світ мистецтва»
Мета: ознайомити учнів з історією мистецтва; відпрацювати ЛО з цієї теми; навчити учнів орієнтуватися в стилях та жанрах мистецтва; виховувати любов до мистецтва; підвищувати загальний культурний рівень учнів; розвивати крос-культурні зв’язки, логічне мислення, вміння виділяти головну інформацію, робити висновки.
Обладнання: мультимедійна презентація, підручник Карп’юк 10 клас.
Хід уроку
- Привітання. Організаційний момент.
Good morning, children. How are you?
- Повідомлення теми та мети уроку. (слайд 1)
Today, I invite you to in art gallery. I’ll be your guide. It’ll be an exhibition of the history of art. We’ll know different styles and genres of art.
- Введення в іншомовну атмосфери. Перегляд відео про приклади мистецтва у різних культурах з метою налаштування учнів на сприйняття англомовної інформації та розвитку крос-культурних зав’язків.
Video “History of Art – Presentation”
- Обговорення відео з метою розвитку комунікативних навичок, підвищення загального культурного рівня учнів.
What is the most interesting art? The best-known? The oldest?
- Введення нового ЛО. Сторінка 112 Word File.
Write down in your vocabularies, drill them chorally and individually.
- Відпрацювання ЛО. «Словниковий дощ» (слайд 2). Поки слово падає треба його перекласти.
- Перегляд презентації, її паралельне обговорення та індивідуальне заповнення таблиці учнями у зошиті з метою ознайомлення учнів з історією мистецтва, навчити їх орієнтуватися в стилях та жанрах мистецтва, розвивати вміння виділяти головну інформацію, робити висновки. ( слайди 3 – 49)
Kind of Art | Period | Characteristics | Artist/ works | Your expression |
- Фізкультхвилинка «Лексиробіка»
- Підбиття підсумків побаченої презентації . Слайд 50 – часова мапа видів мистецтва. Ще раз стисло учні називають проміжок часу, стиль мистецтва та його представників, та висловлюють свої враження від цього стилю, які вони вносили у таблицю під час «екскурсії».
- Рефлексія. Метод «Сен кан». У формі Сен кану учні описують один із стилів мистецтва.
«Назва стилю»
2 дієслова пов’язані з ним
3 прикметника пов’язані з ним
4 будь-яких слова які мають до нього відношення
- Пояснення домашнього завдання. Прочитати текст с.110-11 та вивчити ЛО
- Пояснення довгострокового домашнього завдання. “Web-quest”
Web-quest
“The world of painting”
- Choose one of these arts
- The Cape Cod Morning
- Mona Lisa
- The triumph of the Republic
- The Parthenon Frieze
- Path through trees on Wanderer
- Allegory of the Planets and Continents
- Adam and Eve
- Sistine Chapel
- The Night Watch
- Sunflowers
- Find out in which museum it is:
- http://www.nationalgeographic.com/travel/top-10/museum-galleries/
- http://americanart.si.edu/collections/highlights/20th/
- http://www.louvre.fr/en/homepage
- http://www.theacropolismuseum.gr/en
- http://www.britishmuseum.org/
- http://www.metmuseum.org/
- http://www.museivaticani.va/content/museivaticani/en.html
- https://www.rijksmuseum.nl/en/rijksstudio
- http://www.vangoghmuseum.nl/en
- You must prepare a brochure about this art (with pictures), in which you describe:
- Name of the art, painter
- When it was created
- Where we can find it (museum)
- Short description of museum
- Analysis of art
- Why we should choose it
- How to make brochure
Points
Stage | Mark |
You choose the art and find out in what museum it is | 4p |
You describe it according to the plan (III) | 5-8p |
You make a brochure | 9 – 12 |
Презентація до уроку