Конспект інтегрованого уроку – екскурсії з англійської мови та художньої культури “Світ мистецтва” у 10 класі

Автор: вчитель англійської мови Ярова Анастасія Олександрівна

Screenshot_7Урок-екскурсія присвячений вивченню історії мистецтва з ознайомленням та відпрацюванням англомовної лексики з цієї теми. Учні зможуть прослідити, як розвивалось мистецтва, познайомитися з видатними митцями та їх шедеврами. У кінці уроку учні отримують довгострокове домашнє завдання, завдяки якому вони зможуть глибше вивчити дану тему та проявити творчі здібності.


 

 

Інтегрований урок – екскурсія з художньої культур та англійської мови з використанням ІКТ у 10 класі

Тема « Світ мистецтва»

Мета: ознайомити учнів з історією мистецтва; відпрацювати ЛО з цієї теми; навчити учнів орієнтуватися в стилях та жанрах  мистецтва; виховувати любов до мистецтва; підвищувати загальний культурний рівень учнів; розвивати крос-культурні зв’язки, логічне мислення, вміння виділяти головну інформацію, робити висновки.

Обладнання: мультимедійна презентація, підручник Карп’юк 10 клас.

Хід уроку

  1. Привітання. Організаційний момент.

Good morning, children. How are you?

  1. Повідомлення теми та мети уроку. (слайд 1)

Today, I invite you to in art gallery. I’ll be your guide. It’ll be an exhibition of the history of art. We’ll know different styles and genres of art.

  1. Введення в іншомовну атмосфери. Перегляд відео про приклади мистецтва у різних культурах з метою налаштування учнів на сприйняття англомовної інформації та розвитку крос-культурних зав’язків.

Video “History of Art – Presentation”

  1. Обговорення відео з метою розвитку комунікативних навичок, підвищення загального культурного рівня учнів.

What is the most interesting art? The best-known? The oldest?

  1. Введення нового ЛО. Сторінка 112 Word File.

Write down in your vocabularies, drill them chorally and individually.

  1. Відпрацювання ЛО. «Словниковий дощ» (слайд 2). Поки слово падає треба його перекласти.
  2. Перегляд презентації, її паралельне обговорення та індивідуальне заповнення таблиці учнями у зошиті з метою ознайомлення учнів з історією мистецтва, навчити їх орієнтуватися в стилях та жанрах мистецтва, розвивати вміння виділяти головну інформацію, робити висновки. ( слайди 3 – 49)
Kind of Art Period Characteristics Artist/ works Your expression
 
  1. Фізкультхвилинка «Лексиробіка»
  2. Підбиття підсумків побаченої презентації . Слайд 50 – часова мапа видів мистецтва. Ще раз стисло учні називають проміжок часу, стиль мистецтва та його представників, та висловлюють свої враження від цього стилю, які вони вносили у таблицю під час «екскурсії».
  3. Рефлексія. Метод «Сен кан». У формі Сен кану учні описують один із стилів мистецтва.

«Назва стилю»

2 дієслова пов’язані з ним

3 прикметника пов’язані з ним

4 будь-яких слова які мають до нього відношення

  1. Пояснення домашнього завдання. Прочитати текст с.110-11 та вивчити ЛО
  2. Пояснення довгострокового домашнього завдання. “Web-quest”

Web-quest

“The world of painting”

  1. Choose one of these arts
    • The Cape Cod Morning
    • Mona Lisa
    • The triumph of the Republic
    • The Parthenon Frieze
    • Path through trees on Wanderer
    • Allegory of the Planets and Continents
    • Adam and Eve
    • Sistine Chapel
    • The Night Watch
    • Sunflowers
  1. Find out in which museum it is:
  2. http://www.nationalgeographic.com/travel/top-10/museum-galleries/
  3. http://americanart.si.edu/collections/highlights/20th/
  4. http://www.louvre.fr/en/homepage
  5. http://www.theacropolismuseum.gr/en
  6. http://www.britishmuseum.org/
  7. http://www.metmuseum.org/
  8. http://www.museivaticani.va/content/museivaticani/en.html
  9. https://www.rijksmuseum.nl/en/rijksstudio
  10. http://www.vangoghmuseum.nl/en
  • You must prepare a brochure about this art (with pictures), in which you describe:
    • Name of the art, painter
    • When it was created
    • Where we can find it (museum)
    • Short description of museum
    • Analysis of art
    • Why we should choose it
  1. How to make brochure

Points

Stage Mark
You choose the art and find out in what museum it is 4p
You describe it according to the plan (III) 5-8p
You make a brochure 9 – 12

 Презентація до уроку

Завантажити презентацію на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *