Конспект уроку англійської мови, 3 клас
Автор: вчитель початкових класів Харинюк Олена Вікторівна
Тема: Природа у моєму житті. Підсумковий урок з теми «Природа і навколишнє середовище»
Мета: повторити і закріпити лексичний матеріал, вдосконалювати вміння вживати Present Simple у мовленні, модальне дієслово can, дієслово have got та дієслово to be; вдосконалювати читацькі навички, навички письмового мовлення та говоріння,вміння вести діалог,; розвивати артикуляційний апарат, мовленнєві навички, увагу; фонематичний слух; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, товариськість, культуру спілкування.
Обладнання: відео CD, флеш картки зі словами та зображеннями тварин, іграшки – тварини, презентація до уроку.
ХІД УРОКУ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА
- Greeting and Aim
Song “Hello, how are you?”
- Warming up.
– How are you today?
– What season is now?
– What month is it?
– What day is today?
– What is the weather like today?
- The Motivation
– Do you like animals?
– What animal do you like?
– Look, Masid invites us to travel. Close your eyes, sit down on his magic carpet and … Letʼs go to … Africa!
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА
- Reinforcement Vocabulary
1) Game “Scramble words” (Whatʼs this ?)
onli pohip keymon phaelent gerti
ffegira kesna braze dilecocro rotpar
2) Game “ Magic Box”
( учні дістають з коробки іграшкових тварині називають їх Itʼs a … )
- Practicing Vocabulary and Grammar . Game “The Reporter”
(Work in pares. The dialogue. Ex. 8 p. 79)
(учні працюють в парах, потім 1-2 пари презентують свій діалог з мікрофоном )
- Where do … come from?
- They come from Africa.
- Can they … ?
- No, they canʼt, but they can … !
- Have they got … ?
- No, they havenʼt, but theyʼve got … .
- Physical Activity
(встають ті учні, чиї тварини, що на партах, вміють виконувати дії, які називає вчитель)
- Your animal can fly!
- Your animal eats meat!
- Your animal eats insects !
- Your animal canʼt run !
- Your animal can jump!
- Your animal eat vegetables and fruit !
- Letʼs play! Guessing game “Who am I ?”
( Утворивши 2 команди, учні повинні вгадати тварину, прослухавши 4 питання. Якщо відгадали з першого питання, отримують 200 очок, з другого – 150 очок, з третього – 100 очок, з четвертого – 50 очок. Перемагає той, хто набере більше очок.)
- Game “Detectives”
(Учні отримують конверт з малюнком тварини і частинами описів різних тварин. Вони повинні зібрати опис тварини у конверті і викласти текст на окремому аркуші. Потім вони презентують розповідь перед іншою командою, учні іншої команди повинні вгадати тварину і вибрати відповідний малюнок, чий опис вони почули. )
(всі речення перемішані)
They are ugly animals!
Theyʼve got a big mouth and a long body.
Theyʼve got four short legs and a long tail.
They can swim and they can walk, too.
They eat meat and fish.
They are fast animals.
Theyʼve got black and white body and a long tail.
They look like horses.
They can run fast.
They eat vegetables and grass, but they donʼt eat meat.
They are very clever animals!
Theyʼve got a big mouth and a big tail.
They can swim and they can jump!
They eat fish.
- Mini Project “My Favourite Animal ”
(учні складають текст про тварину, яку отримали на початку уроку, користуючись зоровою опорою )
… are … animals.
They have got … .
They can … .
They eat … .
(ugly, fast, big, funny, tall, grass, leaves)
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
- Summarizing
Продовж речення
Цікаво … Знаю … Вмію …
Додатки
Змістовний конспект. Учитель подає декілька лексичних та граматичних ігор, які відповідають рівню молодшого шкільного віку. Використання ігрових форм навчання надзвичайно важливе у молодшій школі. Використання презентації – позитивний момент, але, на мою думку, слайди потребують подальшого доопрацювання автором