Конспект уроку англійської мови, 3 клас

Автор: вчитель початкових класів Харинюк Олена Вікторівна

Тема: Природа у моєму житті. Підсумковий урок з теми «Природа і навколишнє середовище»

вчитель початкових класів Харинюк Олена ВікторівнаМета: повторити і закріпити лексичний матеріал, вдосконалювати вміння вживати Present Simple у мовленні, модальне дієслово can, дієслово have got та дієслово to be; вдосконалювати читацькі навички, навички письмового мовлення та говоріння,вміння вести діалог,; розвивати артикуляційний апарат, мовленнєві навички, увагу; фонематичний слух; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, товариськість, культуру спілкування.

Обладнання: відео CD, флеш картки зі словами та зображеннями тварин, іграшки – тварини, презентація до уроку.

ХІД УРОКУ

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА

  1. Greeting and Aim

Song “Hello, how are you?”

  1. Warming up.

– How are you today?

– What season is now?

– What month is it?

– What day is today?

– What is the weather like today?

  1. The Motivation

– Do you like animals?

– What animal do you like?

– Look, Masid invites us to travel. Close your eyes, sit down on his magic carpet and … Letʼs go to … Africa!

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА

  1. Reinforcement Vocabulary

1) Game “Scramble words” (Whatʼs this ?)

onli pohip keymon phaelent gerti

ffegira kesna braze dilecocro rotpar

2) Game “ Magic Box”

( учні дістають з коробки іграшкових тварині називають їх Itʼs a … )

  1. Practicing Vocabulary and Grammar . Game “The Reporter”

(Work in pares. The dialogue. Ex. 8 p. 79)

(учні працюють в парах, потім 1-2 пари презентують свій діалог з мікрофоном )

  • Where do … come from?
  • They come from Africa.
  • Can they … ?
  • No, they canʼt, but they can … !
  • Have they got … ?
  • No, they havenʼt, but theyʼve got … .
  1. Physical Activity

(встають ті учні, чиї тварини, що на партах, вміють виконувати дії, які називає вчитель)

  • Your animal can fly!
  • Your animal eats meat!
  • Your animal eats insects !
  • Your animal canʼt run !
  • Your animal can jump!
  • Your animal eat vegetables and fruit !
  1. Letʼs play! Guessing game “Who am I ?”

( Утворивши 2 команди, учні повинні вгадати тварину, прослухавши 4 питання. Якщо відгадали з першого питання, отримують 200 очок, з другого – 150 очок, з третього – 100 очок, з четвертого – 50 очок. Перемагає той, хто набере більше очок.)

  1. Game “Detectives”

(Учні отримують конверт з малюнком тварини і частинами описів різних тварин. Вони повинні зібрати опис тварини у конверті і викласти текст на окремому аркуші. Потім вони презентують розповідь перед іншою командою, учні іншої команди повинні вгадати тварину і вибрати відповідний малюнок, чий опис вони почули. )

(всі речення перемішані)

They are ugly animals!

Theyʼve got a big mouth and a long body.

Theyʼve got four short legs and a long tail.

They can swim and they can walk, too.

They eat meat and fish.

They are fast animals.

Theyʼve got black and white body and a long tail.

They look like horses.

They can run fast.

They eat vegetables and grass, but they donʼt eat meat.

They are very clever animals!

Theyʼve got a big mouth and a big tail.

They can swim and they can jump!

They eat fish.

  1. Mini Project “My Favourite Animal ”

(учні складають текст про тварину, яку отримали на початку уроку, користуючись зоровою опорою )

… are … animals.

They have got … .

They can … .

They eat … .

(ugly, fast, big, funny, tall, grass, leaves)

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА

  1. Summarizing

Продовж речення

Цікаво … Знаю … Вмію …

Додатки

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Змістовний конспект. Учитель подає декілька лексичних та граматичних ігор, які відповідають рівню молодшого шкільного віку. Використання ігрових форм навчання надзвичайно важливе у молодшій школі. Використання презентації – позитивний момент, але, на мою думку, слайди потребують подальшого доопрацювання автором