Конспект уроку математики для 3 класу

Автор: викладач математики Болотіна Марія Петрівна

викладач математики Болотіна Марія ПетрівнаВправи і задачі на закріплення таблиць множення і ділення на 7.

Даний урок призначений для учнів 3 класу початкової школи. Зміст навчального матеріалу відповідає меті уроку, вимогам навчальної програми, стандарту освіти.

На уроці мають місце елементи інтерактивного навчання і самостійної діяльності, які сприяють засвоєнню учнями матеріалу. Нестандартна форма проведення уроку забезпечує пізнавальну самостійність та інтерес учнів до вивчення математики.

В процесі уроку використовуються різні форми організації пізнавальної діяльності учнів: фронтальні, робота в парах, індивідуальні.


Завантажити урок на свій диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. З великим задоволенням прочитала розробку Вашого уроку, Маріє Петрівно, обов’язково буду радити її колегам – початківцям : цікавий сюжет, вміло підібрані задачі, все сприймається на одному диханні. Креативна задумка з психологічним тренінгом, браво!

  2. Марія Петрівна, спасибі за матеріал! Хороший, змістовий урок, який, безумовно зацікавить Ваших учнів. Використані різні форми роботи. У ході уроку учні вчаться критично мислити, приймати рішення. Цікаві завдання про “Муху – цокотуху” сприяють глибокому засвоєнню матеріалу, позитивному настрою на уроці. Натхнення Вам!

  3. Дякую за розробку. Особливо сподобалася тема, навколо якої побудований урок. Я думаю це важливе вміння складати зміст уроку цікаво, а ви з ними справляєтеся чудово. Так само хочу звернути увагу на те що цікаво складені вирази з побудовою слів у залежності від порядку, з мого досвіду діти люблять такі вирази з “разгадками”.