mail@urok-ua.com

Конспект уроку математики у 5 класі з теми “Звичайні дроби та дії з ними”

Автор: учитель математики Трипуз Тетяна Миколаївна

Трипуз Тетяна МиколаївнаМета: удосконалення навчальних компетенцій учнів з теми «Дробові числа і дії з ними», розвивати критичне мислення, увагу, пам’ять, обчислювальні навички, виховувати наполегливість, розумову активність, уміння об’єктивно оцінити результати власної праці, дбайливе ставлення до хліба.

Конспект уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Інтегрований урок з української літератури та математики в 5 класі на тему: «Про Осипа Маковея на уроці математики. Множення і ділення натуральних чисел»... Інтегрований урок з української літератури та математики в 5 класі на тему: «Про Осипа Маковея на уроці математики. Множення і ділення натуральних чисел» Автор: вчитель математики, вчитель українсько...
Розробка уроку з математики, 5 клас “Ділення десяткових дробів” Розробка уроку з математики, 5 клас "Ділення десяткових дробів" Автор: вчитель математики та інформатики Щербак Олександр Сергійович Ігри як ніщо інше сприяють кращому засвоєнню інформації, вони мот...
Урок – казка “Білосніжка та семеро гномів в математичному лісі” Урок – казка "Білосніжка та семеро гномів в математичному лісі" Автор: вчитель математики Зеленянська Світлана Михайлівна Узагальнити і систематизувати знання, вміння і навички учнів розв'язувати вп...
942

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Тетяно Миколаївно, щиро дякую за змістовний і цікавий урок. Продумані завдання, присутній диференційований підхід, показано практичне застосування.Робота на уроці спонукає учнів до продумування змісту праці та дбайливого ставлення до хліба і взагалі цінності хліба. Проведений історичний екскурс.Цікавим і змістовним є розшифрування кодових слів. Дякую.

  2. Тетяна Миколаївна, цікаво було познайомитися зі змістовим уроком. Мені дуже імпанує така побудова уроку, яка крім методично правильної структури, включає цікаві завдання з кодовими відповідями. А ще й виховання поваги до праці, дбайливого ставлення до хліба.

  3. Конспект уроку свідчить про системне впровадження вчителем диференційованого підходу, вміння поєднати узагальнення знань по темі ” Звичайні дроби” з проблематикою виховного характеру . Цікаві факти з історії математики, вдала мотивація до теми сприяють підвищенню інтересу до вивчення предмету.

  4. Тетяно Миколаївно, Ваш урок змістовно навантажений, на уроці виконано дуже багато завдань. Ви доцільно пов’язали математичні знання з виховною метою. Велике спасибі.