mail@urok-ua.com

Конспект уроку математики у 5 класі з теми “Звичайні дроби та дії з ними”

Автор: учитель математики Трипуз Тетяна Миколаївна

Трипуз Тетяна МиколаївнаМета: удосконалення навчальних компетенцій учнів з теми «Дробові числа і дії з ними», розвивати критичне мислення, увагу, пам’ять, обчислювальні навички, виховувати наполегливість, розумову активність, уміння об’єктивно оцінити результати власної праці, дбайливе ставлення до хліба.

Конспект уроку

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
831

Можливість коментувати публікації тимчасово закрито.

3 коментарів

  1. Тетяна Миколаївна, цікаво було познайомитися зі змістовим уроком. Мені дуже імпанує така побудова уроку, яка крім методично правильної структури, включає цікаві завдання з кодовими відповідями. А ще й виховання поваги до праці, дбайливого ставлення до хліба.

  2. Конспект уроку свідчить про системне впровадження вчителем диференційованого підходу, вміння поєднати узагальнення знань по темі ” Звичайні дроби” з проблематикою виховного характеру . Цікаві факти з історії математики, вдала мотивація до теми сприяють підвищенню інтересу до вивчення предмету.

  3. Тетяно Миколаївно, Ваш урок змістовно навантажений, на уроці виконано дуже багато завдань. Ви доцільно пов’язали математичні знання з виховною метою. Велике спасибі.