Конспект уроку математики у 5 класі з теми “Звичайні дроби та дії з ними”

Автор: учитель математики Трипуз Тетяна Миколаївна

Трипуз Тетяна МиколаївнаМета: удосконалення навчальних компетенцій учнів з теми «Дробові числа і дії з ними», розвивати критичне мислення, увагу, пам’ять, обчислювальні навички, виховувати наполегливість, розумову активність, уміння об’єктивно оцінити результати власної праці, дбайливе ставлення до хліба.

Конспект уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тетяно Миколаївно, щиро дякую за змістовний і цікавий урок. Продумані завдання, присутній диференційований підхід, показано практичне застосування.Робота на уроці спонукає учнів до продумування змісту праці та дбайливого ставлення до хліба і взагалі цінності хліба. Проведений історичний екскурс.Цікавим і змістовним є розшифрування кодових слів. Дякую.

  2. Тетяна Миколаївна, цікаво було познайомитися зі змістовим уроком. Мені дуже імпанує така побудова уроку, яка крім методично правильної структури, включає цікаві завдання з кодовими відповідями. А ще й виховання поваги до праці, дбайливого ставлення до хліба.

  3. Конспект уроку свідчить про системне впровадження вчителем диференційованого підходу, вміння поєднати узагальнення знань по темі ” Звичайні дроби” з проблематикою виховного характеру . Цікаві факти з історії математики, вдала мотивація до теми сприяють підвищенню інтересу до вивчення предмету.

  4. Тетяно Миколаївно, Ваш урок змістовно навантажений, на уроці виконано дуже багато завдань. Ви доцільно пов’язали математичні знання з виховною метою. Велике спасибі.