mail@urok-ua.com

Конспект уроку з алгебри для 11 класу з теми: “Показникові рівняння”

Автор: вчитель математики та фізики Яремчук Наталія Петрівна

Яремчук Наталія ПетрівнаТема: Показникові рівняння

Мета: ознайомити з означенням показникових  рівнянь та алгоритмом розв’язування цих рівнянь;

формувати вміння розв’язувати показникові рівняння;

розвивати пам’ять, логічне мислення, культуру математичного мовлення та письма;

виховувати старанність, наполегливість, працьовитість.

Тип уроку: засвоєння нових знань, умінь та навичок.

Основні методи та прийоми: словесні, фронтальна бесіда, розповідь, колективне обговорення, самостійна робота,  робота  з підручником, робота в парах.

Обладнання: набір завдань для «мозкового штурму», картки із завданнями, плакат для гри  «Впізнай мене»,  підручник – алгебра 11 клас А.Г. Мерзляк.

Хід уроку

Завантажити матеріал на диск

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект та презентація уроку алгебри для 11 класу на тему “Визначений інтеграл. Формула Ньютона-Лейбніца”.... Конспект та презентація уроку алгебри для 11 класу на тему "Визначений інтеграл. Формула Ньютона-Лейбніца". Автор: вчитель математики Прокудіна Тетяна Миколаївна   Технологічна картк...
Розробка уроку з алгебри, 11 клас “Елементи комбінаторики, теорії ймовірностей та математичної статистики”... Розробка уроку з алгебри, 11 клас "Елементи комбінаторики, теорії ймовірностей та математичної статистики" Автор: учитель Долгих Тетяна Олександрівна Даний урок розроблено мною із використанням так...
Урок – ділова гра з алгебри, 11 клас. «Найбільше і найменше значення функції на проміжку» Урок – ділова гра з алгебри, 11 клас. «Найбільше і найменше значення функції на проміжку» Автор: Вчитель математики Кравцова Ніна Іванівна Тема програми: «Похідна та її застосування». Тема уроку:...
1047

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Наталія Петрівна, урок хороший, але нажаль дуже стандартний. Вважаю, можливо, цей матеріал подати учням не у готовому вигляді, а застосувати проблемне рішення завдання. Тоді урок буде сприяти розвитку інтересу до навчання.

  2. Запропонована структура уроку відповідає вибраному типу та дозволяє досягти поставленої мети. Але хотілося б бачити форми роботи, що активізують пізнавальну діяльність учнів, а не просто спонукають їх діяти за шаблоном. Бажає бути ширшим і підбір завдань, не потрібно спиратися лише на підручник.