mail@urok-ua.com

Конспект уроку з англійської мови для 4 класу на тему “На вокзалі”

Автор: вчитель англійської мови Токаренко Анна Миколаївна

Токаренко Анна МиколаївнаТема: На вокзалі

Мета:

  • Практична: ознайомити з новою граматичною структурою «I like travelling»; формувати артикуляційну навичку;
  • Освітня: удосконалити навичку читання тексту з розумінням основного змісту, розвиток уміння вести бесіду в зв’язку з ситуацією; вміння відповідати на запитання;
  • Розвиваюча: розвивати мовну здогадку та реакцію, розвиток самостійної праці;
  • Виховна: виховувати почуття ввічливості, вихованості.

Обладнання: завдання до гри, речення, граматичні таблиці.

Хід уроку

І. Організація класу

1.1. Організація класу

T : Good day, children

P: Good day, teacher

T: Sit down please. Do you have book, copybook, pen and pencil?

P: Yes, I have

T: Ok. Let’s start our lesson.

1.2. Введення учнів в іншомовну атмосферу

1.2.1. Презентація

T: Look at the board. I will read it. You’ll listen very carefully.

I like to ride

In railway train

Through tunnels

Dark and wide

1.2.2. Розуміння

T: What does it mean? What is this poem about?

( Мені подобається їздити на поїзді залізниці через тунелі темні і широкі)

P: This poem about train .

1.2.3 Читання за вчителем ( по рядку)

T: Read after me. Repeat after me. Read line by line

1.2.4. Читання з вчителем

T: Read with me altogether

1.2.5. Читання разом без вчителя

T: Read altogether, without me

1.2.6. Читання учнями самостійно

T: Who want read this poem?

T: Today we will talk about at the station.

1.3. Перевірка домашнього завдання

T: What was your homework?

P: Homework was

T: Now we check.

ІІ. Основна частина

2.1 Ознайомлення з новими лексичними одиницями

T: Who was at the station?

P: I was at the station

T: What can you see at the station?

P: I can see at the station train

T: Can you see platform?

P: Yes, I see

T: Can you see information desk?

P: Yes, I see

2.1.1 Презентація

T: Look at the board and listen new words:

Arrive – прибувати

Leave  – залишати

Platform – платформа

Information desk – інформаційна дошка

2.1.2 Імітація

T: Read after me. Read with me. Open your book on page 160 ex 1. Now we read word again and understand them.

2.1.3 Доповнення

T: Look at the board and we have a sentence that should be supplemented with the words from exercise 1.

  • The train arrived at the platform Krasnograd.
  • The train did not arrive at the station.
  • Information lokking for on the information desk.

2.1.4 Трансформація

T: You have the words in which letters are wrong

  • Veriar- arrive
  • Ealve – leave
  • Atrmfopl – platform
  • Tioforninma eskd information desk.

2.2 Робота з текстом ( Reading)

2.2.1 До текстовий( Pre-reading)

T: Look at the picture on page 160-161. What can you see on them?

P: I can see, on first picture, mother, grandpa and girl.

P: I can see, on second picture, mother and girl at the station.

P: I can see, on third picture, mother , girl and information desk.

2.2.2 Текстовий( While-reading)

T: Now we read text ex.2 p.160-161 and know what mother and girl do at the station?

2.2.3 Після текстовий( Post-reading)

T: We read text and now we check your attentiveness. Open your book on page 162 ex3.  Say if the sentences are true or false.

  1. False
  2. False
  3. True
  4. True
  5. False
  6. False

2.4 Фізкультхвилинка

Head and shoulders, knees and toes,

Knees and toes, knees and toes;

Head and shoulders, knees and toes,

Eyes, ears, mouth and nose.

2.4 Граматика

Т: В тексті знайдіть слова мами : He asked to meet him at the railway station at 3 o’clock.  Як ви розумієте?

Р: Він сказав щоб ми зустріли його на залізничній зупинці о 3 годині.

Він – його he- him

Вона – їй  she -her

Я – мені   I – me

Вони –їх  they – them

Ми – нас   we –us

Ти – тебе   you-you

Ви – вам    you-you

Воно – це   it-it

Т: Зараз ви бачите речення, але в них допущено помилки і ми їх разом виправимо

  1. Them
  2. Her
  3. Him
  4. You
  5. Us
  6. It

ІІІ. Заключна частина

3.1 Резерв часу

Гра « Загублені літери»

Т,: Скласти слова з літер

Arrive

Leave

Platform

Train

Car

Taxi

Bus

Information desk

3.2. Пояснення домашнього завдання

T: Open your dairy book and write your homework. At home we do ex 4 p 162. We should make up as many sentences as you can. ( Вам потрібно зробити як можна більше речень використовуючи слова з колонок)

3.3. Підсумок уроку

T: You worked very well and got the good marks. Thank you for the lesson. The lesson is over. We can free. Goodbye.

P: Goodbye!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Розробка якісна, традиційна, професіональна. Єдиним недоліком вважаю відсутність автентичних відео та аудіоматеріалів – як мінімум! У ХХІ столітті урок англійської мови не може включати лише підручник та дошку – яким би творчим не був учитель.

  2. Урок характеризується чіткістю побудови, умінням мобілізувати творчий потенціал учнів. Анна Миколаївна вміло поєднала традиційні і нетрадиційні форми роботи , застосувала принципи систематичності та послідовності;самостійності. Зацікавила гра « Загублені літери». Дякую.

  3. Чітко сплановані етапи уроку виступають своєрідним алгоритмом , з яким вчитель поступово ознайомлює учнів. Дібрані завдання допомагають учням самостійно виконувати завдання. Це організовує розумові й практичні зусилля дітей. На уроці розвиваються комунікативні навички.

  4. Не можна не відмітити професійності вчителя за гру “Загублені літери”, яка пропонується для резервного часу. Часно шкільні уроки йдуть не за планом. І причини цьому різні: млявість класу, необхідність дворазового повторення якогось матеріалу, витрати часу на доучування лексики та інші, які сповільнюють темп уроку. А буває і навпаки: з перевіркою домашньої роботи швидко розібралися, так само в темпі засвоїли нові слова, вивчили граматичну структуру. Тому наявність в плані – конспекті “додаткової” вправи чи завдання – досить практично і дієво.

  5. Доброго дня! Конспект уроку англійської мови, пропонований вчителем Токаренко А. М. відповідає всім сучасним вимогам. Є детальним і послідовним; вказується, що додається ще і презентація. На кожному етапі уроку вчителем реалізувався конкретний зміст навчального матеріалу для досягнення поставленої мети. Сподобалось, що вчитель передбачає читання тексту за вчителем, з вчителем і без вчителя. Єдине, що можливо пропонувати: удосконалити систему обліку і контролю за навчальними досягненнями учнів. Дякую.