mail@urok-ua.com

Конспект уроку з англійської мови для 8 класу
Музичні стилі

Автор уроку: вчитель англійської мови Балак Яна Олегівна

Мета уроку

  • продовжувати знайомство з темою «Музика», музичними стилями та напрямками, удосконалювати навички роботи з текстом, ввести нові ЛО, вчити їх правильно артикулювати,формувати лексичні навички, навички читання, усного мовлення і письма, тренувати навички вживання підрядних речень часу та умови на позначення майбутньої дії;
  • розвивати логічне мислення, оперативну пам’ять, здатність порівнювати, класифікувати, узагальнювати;
  • виховувати, формувати терпиме відношення і повагу до думки і стилю життя інших людей, виховувати позитивно-налаштовану особистість, естетичні смаки

Тип уроку: урок – засвоєння навичок і вмінь.

Обладнання: підручники, картки, мультимедійне забезпечення, кольорові олівці, комп’ютер, картинки із зображенням муз.інструментів, аудіо записи музики різних стилів.

 Хід уроку

І. Введення в іншомовну атмосферу

Greeting

Warm up

Where can we hear music? What do we need to have music?

Діаграма на дошці

Музичні стилі

Учні вписують слова composer, musical instruments, musicians.

Продовжіть логічний ряд: музиканти (піаніст, гітарист, скрипаль, бандурист…), музичні інструменти (фортепіано, гітара, барабан, труба…), композитори (Бах, Моцарт, Шопен, Меладзе, Крутий…).

Make a poem     

  1. Look at exercise II and try to write your own rap and read it.

My rap

____________ is my name
____________ is my game
____________ is my land
And ________ is my favourite band

Topic. Aims

Today we’ll speak about music, feelings, music styles, revise the vocabulary you already know and learn some new words, read and act the dialogue, practice making short dialogues, listen to the opinion of the other people talking about music, train some grammar, work with text

Поговоримо про почуття, які викликає музика.

ІІ. Основна частина уроку

Check up

Vocabulary

What music styles do you know? Which of these words are music styles? P 67 words

Training Vocabulary

Put the words in the box into the correct columns. Then add more words of your own to each column.

rock and roll, musician, punk, pop, bass guitar, piano, saxophone, lead guitar, heavy metal, songwriter, drums, blues, singer, pop star, guitarist, rock, producer
Instruments
_____________
_____________
People
_____________
_____________
Types of music
_____________
_____________

Grammar

Use the correct form of the verb

  1. If he (play) violin, we (listen) to his music.
  2. When you (to be) at the lesson, you (learn) new vocabulary
  3. As soon as Bill (come) to the theatre, we (begin) to watch performance
  4. I (go) to the museum, if I (buy) a ticket

We (discuss) this type of music, after we (listen) it

Playtime
        Game “ I’m playing the piano”

What musical instruments can we see in the picture? What is the number 1, 2, 3  ? Which of these instruments do we strike/blow into?

T 1- Are you playing the guitar?   P 1-No, I’m not

 Test

Різні музичні стилі викликають у нас різні почуття: щастя, енергійність, нудьгу, агресію, роздратування. Прослухайте уривки і позначте у табличці почуття, які дана музика у вас викликає, визначте колір, який із нею асоціюється.

Музичні інструменти

Кілька учнів повідомляють результати

feel happy tired energetic boring agressive angry colour
listen
Folk
Rock
Jazz
Pop
Rap
classic

(slide 8) За дослідженнями вчених, жовтий колір – колір інтелекту, раціональності, логічного мислення і практичності; зелений колір – колір гармонії, сердечного тепла, росту, народження нового; фіолетовий означає духовну силу, прагнення до високих ідеалів; синій  – спокій, вірність, задоволення; червоний – енергія, життєва сила, рішучість і твердість характеру; сірий – смуток, страх, відгородження від реальності, гнів; коричневий – відсутність енергії, руху, небажання виділитись, неконфліктнність; чорний –  оборона, накопичення і витіснення того, що дратує, повстання проти дійсності.

Guessing
Guess and match the words with their meanings

  1. Composer
  2. Band
  3. Pop
  4. Rap
  5. Violin
  6. Message
  • a) There are lots of words in this type of music
  • b) The idea of a song
  • c) A person, who create music
  • d) Musical instrument
  • e) A group of musicians
  • f) Type of music, when songs are on the radio 24 hours

Speaking Communication / Розвиток навичок діалогічного мовлення

Радісно, енергійно, нудно, агресивно, роздратовано. What is the English for these? Delighted, exhausted, energetic, aggressive. The English for радісно і виснажено is delighted and exhausted. Note these into your vocabularies. Make up short dialogues abut music styles and feelings.

Example

  • Do you like pop?
  • No, I don’t.
  • Why?
  • It makes me feel bored.

III Заключна частина уроку

3.1 Hometask
3.2 Marks
3.3 Summarising

Reflection Did you like today’s lesson? Is music important in our life? What music styles are there? What words expressing feelings do you remember?

You see a success ladder. Put a smiley on each of the stairs by answering the following questions

Were you active?
Did you memorize some words?
Did you learn something new?
Did you like the lesson?

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар