Конспект уроку з англійської мови у 4 класі
Наша школа (My school)
Автор: вчитель іноземної мови Сех Вікторія Михайлівна
Тема: Наша школа.
Цілі уроку
Освітня мета:
- тренувати учнів у вживанні назви шкільних предметів;
- розповідати про свою школу;
- формувати граматичні навички у Present Simple Tense/ Past Simple;
- тренувати учнів у вживанні загальних питань у Present Simple Tense та коротких відповідей Yes, I do та No, I don’t;
Розвиваюча мета:
- розвивати навички читання та логічного мислення;
Виховна мета:
- виховувати любов до навчання, до англійської мови
Обладнання: підручник, робочі зошити, додаткові картки.
Схематичний план уроку
- Організація класу. Вітання (2 хв.)
- Виконання тестового завдання перехресного вибору. (2хв.)
- Тренування у читанні слів та речень. (12 хв.)
- Пауза релаксації. (5хв.)
- Словниковий диктант на перевірку знань ЛО з теми .(10 хв.)
- Виконання завдання на картках. (6 хв.)
- Заключна частина.(3 хв.)
Хід уроку
Етапи, прийоми | Зміст уроку | ||||
1)Організація класу. Вітання Прийоми: активне слухання, відповіді на питання, фон.зарядка | Підготовка до іншомовного мовлення. Teacher -Т: Good morning, dear children! I am glad to see you! Pupils – P: Good morning, Good morning, Good morning to you! Good morning, Good morning, I am glad to see you! Т: What is the weather like today? Do you like such weather? Why do you like/ don’t like such weather? Now, I’11 ask you some questions and you should answer them: Is it snowing? Is the sun shining?- Yes, it is / No, it isn’t. Is it raining? -Do you go to school? -What subjects do you learn? -Do you like our school? -Who is your class teacher? -What is your favourite school subject? -How many girls and boys are in your class? Do you know words about school?
T: Today we are going to learn topic “Our school. | ||||
2)Виконання тестового завдання перехресного вибору. | А тепер з’єднайте англійські слова з перекладом українською. (Наочний матеріал лежить у кожного учня на парті) | ||||
| |||||
3) Тренування у читанні слів та речень.Мета: Удосконалення навички техніки читання.Прийом: читання діалогу, виконання вправи 2 ст.71(РЗ) | Let’s read some dialogue between Mum and Ted. | ||||
4)Пауза релаксації. Мета: Надати учням можливість відпочити. Прийом: гра «Зарядка». | Very good! Я бачу, що ви трішки стомилися. Спочатку ми відпочинемо, а потім знову повернемося до нашої роботи.Учитель подає такі команди:Touch your nose!Touch your head!Touch your eyes! Touch your neck! Touch your ears! Touch your mouth! Touch your left/right hand! Touch your left/right leg! (Повторення частини тіла). | ||||
5)Словниковий диктант на перевірку знань ЛО з теми . | T. Open please your copy-books and write down the date and “Dictaion”. Put down numbers from 1 to 12 in column. Be ready to write down the words in English I tell you.Учні пишуть слова у стовпчик англійською мовою (12 слів –Maths, Music, Art, Sport, Science, up, down, over, across, through, into, under). Потім пишуть переклад українською поруч. | ||||
6)Виконання завдання на картках. | Учитель: А зараз створіть запитання один до одного, користуючись наступною таблицею. | ||||
| |||||
7) Заключна частина. | 1.Підведення підсумків і виставлення оцінок.Т: I think that we have done everything we had planned. Your marks are…. (Comments)2. Пояснення домашнього завдання.Виконати вправу 10 ст. 109 та у робочому зошиті впр.3 ст. 71. |
А тепер з’єднайте англійські слова з перекладом українською.
Timetable Writing Physical Education Music Reading English Maths Arts History Nature Studies Computer Science CraftsWhich of the following school subjects do you like or hate?
Which of the following activities do you like or hate?
| Читання Англійська мова Розклад уроків Природознавство Математика Письмо Інформатика Малювання Фізкультура Трудове навчання Історія Музика |
На мою думку, даний урок допоможе якісно засвоїти лексичний матеріал з теми, та навчитися використовувати його у життєвих ситуаціях. різні види завдань допоможуть дітям не стомитися, а зосередитися на тому, що вмвчається.