Конспект уроку з фізичної культури: волейбол для 9 кл.

Автор: вчитель фізичної культури Помазанова Алла Анатоліївна

Помазанова Алла АнатоліївнаНайулюбленіша спортивна гра для усіх учнів у моїх класах. Починаючи з 1-го класу всі учні набувають навичок гри у волейбол. Звичайно, для молодшої школи використовуються облегшені м’ячі і гра називається “Веселий волейбол”, але вже у середніх класах у волейбол грають усі в класі. Тому і урок вибудовується як тренувальний процес а не ознайомлювальний.


 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Складений план уроку відповідає специфіці предмета. Слід зазначити, що методичні вказівки допомагають засвоїти необхідні знання та удосконалювати навички гри у волейбол. Алла Анатоліївна проводить урок для дев’ятикласників як тренувальний процес, виховуючи інтерес до заняття спортом. Дякую.

  2. На уроці вчитель вдосконалює навички з гри у волейбол. Завдання подано в чіткій формі. Доречним є графічне зображення місцезнаходження учасників гри. Методичні вказівки дозволяють уявити перебіг уроку.

  3. Доброго дня! Конспект уроку з фізичної культури вчителя Помазанової А. А. – чіткий, детальний, розписаний по хвилинам; врахований й вік учнів, і їхні уміння і здобуті навички. Урок відповідає вимогам сучасного уроку. Сподобалось, що до судівства залучаються тимчасово звільнені від активних фізичних навантажень учні. Вчитель чітко визначає мету і веде до перемоги своїх учнів. Бажаю успіхів.

  4. Завдання уроку відповідають його темі і спрямованості. Структура уроку стандартна. В основній частині вистачає схем до поясненя виконання прийомів і дій. Методичні вказівки чіткі і зрозумілі. Правильно визначене поетапне місце і кількість (3) пульсометрії на уроці. Гарне враження залишається від того, що вчитель завбачливо прописує в конспекті уроку діяльність тих учнів, що є активно звільненими (в навчальній грі).