Конспект уроку з фізичної культури за темою “Гімнастика” для учнів 3 класів.

Автор: Вчитель фізичної культури Усенко Оксана Олександрівна

Screenshot_6Мета уроку:

1. Підвищити інтерес учнів до уроків фізичної культури, зміцнення їх здоров’я.
2. Сприяти гармонійному, фізичному, духовному, ритмічному розвитку дитини.


 

Конспект уроку

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Оксано Олександрівно! Вам повністю вдалося реалізувати мету уроку – підвищили інтерес до фізичної культури,зміцнили вдалими вправами здоров”я дітей та сприяли фізичному та гармонійному розвитку школярів.Урок демонструє правильне виконання гімнастичних і акробатичних вправ.Дякую

  2. Змістовий, методично грамотно побудований урок. Цікаві різноманітні вправи. Вчитель майже кожну хвилину використовує для підвищення інтересу учнів до уроків фізичної культури, зміцнення їх здоров’я. Натхнення Вам!

  3. Відмінно побудований урок. Ні хвилини учні не проводять без діла. Оксана Олександрівна постійно слідкує за технікою безпеки, робить попередній показ вправ. Такими вправами вчитель сприяє фізичному розвитку дітей. Вести здоровий спосіб життя дуже важливо в наш час. Спасибі.

  4. Конспект з фізичної культури складений правильно. Під час уроку вчитель постійно слідкує за правилами техніки безпеки. Вправам на фітболах передує показ і демонстрація учителем. Позитивним є окремо наведені завдання для спеціальної групи, виконання вправ на увагу в кінці уроку. Спасибі, Оксано Олександрівно, за чіткий , узгоджений урок.

  5. Важливу роль у фізичному розвитку дітей відіграє руховий режим. Для вирішення завдань уроку вчитель використала ілюстраційний матеріал. Всі етапи уроку відповідають темі та плавно переходять один в одного. Сподобались вправи на фітболах. : стрибки; вправа «іграшка» на спині. Протягом уроку ретельно фксується час на виконання кожної вправи та ведеться спостереження за станом здоров’я дітей. Дякую.

  6. Конспект уроку похвилинно відображає всі форми навчальної діяльності, що пропонує вчитель. Демонстраційний матеріал доступно пояснює техніку виконання фізичниї вправ. Впевнена, що вправи з аеробіки, та ще й під музичний супровід, допомагають не тільки фізичному зміцненню дітей, а посилюють емоційний настрій. Відчувається, що Оксана Олександрівна постійно тримає в полі зору учнів спец.групи, коректує для них вправи, запнопоновані класу.

  7. Зараз багато часу потрібно приділяти руховому режиму учнів,тому що діти мало рухаються.Конспект уроку складений правильно методично.Витримано всі етапи уроку,а також є ілюстративний матеріал,що дуже важливо для тих вчителів,що захочуть ним скористатися.Тільки потрібно додати що робота учнів на уроці оцінюється вербально.Дякую!

  8. Сучасний ритм життя не дозволяє повноцінно дотримуватися рухового режиму, саме тому важливу роль у фізичному розвитку дитину відіграють уроки фізичної культури. Оксана Олександрівна склала конспект , який відповідає програмовим вимогам , додала демонстраційний матеріал. Деякі сумніви виникають щодо оцінювання. Успіхів Вам у фізичному вихованні школярів!