Конспект уроку з математики. 1 клас. Тема: “Додавання і віднімання чисел частинами. Лічба в межах 20. Задачі на різницеве порівняння. Залежність різниці від зміни зменшуваного чи від’ємника!
Автор: Вчитель початкових класів Бурдяк Ірина Романівна
Показовий урок з математики для учнів 1 класів. Даний матеріал відповідає змінам у навчальних програмах. Розробкка уроку відповідає усім методичним вимогам щодо оформлення.
Тема. Додавання і віднімання чисел частинами. Лічба в межах 20. Задачі на різницеве порівняння. Залежність різниці від зміни зменшуваного чи від’ємника.
Мета. Продовжити роботу з формування обчислювальних навичок учнів. Вдосконалювати вміння учнів додавати і віднімати числа частинами та вміння розв’язувати задачі. Закріплювати знання учнів про структурні елементи задачі та етапи роботи над нею. Розвивати вміння і навички складання задач за малюнком. Розвивати логічне мислення.
Зустріч з героєм мультфільму Губкою Бобом на уроці – це справжне захоплення для маленьких математиків. Дуже цікаві підібрані завдання. На таких уроках діти будуть вчити математику з великим задоволенням. Дякую!
Бажання робити кожен урок неповторним, особливим та значущим для дітей притаманне творчому вчителю, яким Вас, Ірино Романівно, презентує Ваш конспект уроку. З часом прийде досвід, сформується власна методика викладання, а знання, запал і позитивна енергетика уже сьогодні є в повній мірі. Щасти Вам в роботі!
Сам конспект мені сподобався, цікавий. Так є маленькі неточності, але вчитель молодий, навчиться. Ірина Романівна використовує сучасний, цікавий момент – скайп. Напевно всі діти завмерли від здивуванняв той час, коли був дзвінок .
Застосування сучасних технічних засобів навчання – це вимоги сьогодення. Дуже добре, що вчителька вдало і доцільно застосовує ці засоби у поєднанні з традиційними. Але, на мій погляд, підсумковий етап був занадто традиційний. Для такого уроку можна було б застосувати щось інноваційніше.
Ірино Романівно, дякую за публікацію. Вважаю, що молодий учитель повинен обов язково пробувати, радитись і отримувати допомогу від старших колег. Скайп – це перше, що привернуло мою увагу, так само, як і увагу дітей. Думаю – це так само доцільно,як і застосування “телефонної розмови” 10 років тому. Але , можливо, протягом уроку можна було використовувати скайп, як зворотній зв язок, як форму перевірки виконання завдань і т.п. Якщо візьмете до уваги, думаю,що Ваші уроки стануть ще професійнішими! Успіху Вам, Ірино Романівно!
Спасибі. Обов’язково скористаюсь усіма порадами. Буду у майбутньому враховувати усі коментарі і зауваження. Вважаю, що не лише молодим потрібно удосконалюватись, але і досвідченим вчителям варто шукати педагогічних новинок. Весь урок супроводжувався презентацією і розмовою із Губкою Бобом, просто конспект – це основа. А ми, педагоги, знаємо, що урок відрізняється від того, що описано на папері. Спасибі усім за коментарі та позитивні відгуки.
Ірино Романівно! Ви осучаснили урок появою Губки Боба. Заради улюбленого героя діти будуть старатися. Я б хотіла Вам трішки підказати. У плані потрібно окремо вказувати індивідуальну роботу.
Спасибі. Обов’язково візьму до уваги.
Ірино Романівно! Традиційний урок Вам вдалося “розбавити” ігровим, інтригуючим моментом з появою героя мультфільму Губки Боба. І це вже з перших хвилин зацікавлює дітей.
Якщо можна, підказка: сформулюйте ще і виховну мету уроку. Творчості Вам, натхнення, успіхів на вчительській ниві.
Щиро Вам дякую. Спасибі за пораду. Врахую у наступних своїх розробках.