Конспект уроку з математики. 4 клас

Автор: Вчитель початкових класів Кавалер Ліна Павлівна

Кавалер Ліна ПавлівнаСтруктура уроку, на мій погляд, цілям і типу уроку вона відповідає. Етапи уроку були логічно пов’язані, плавно переходили один в іншій. На кожному з етапів підбивалися підсумки.


 

Тема:   Дії з іменованими числами. Розв’язування задач на визначення часу.

Мета:   закріплювати вміння розв’язувати прості арифметичні задачі на обчислення тривалості початку або закінчення подій; удосконалювати вміння виконувати обчислення над іменованими числами, що виражені одиницями часу;  розвивати логічне мислення, увагу; виховувати інтерес до математичних знань.

Хід уроку

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На перший погляд звичайний комбінований урок. Але вчителька продумала додаткові цікаві задачі на дії з іменованими числами, взятими з життя. що додало емоційності. і виразності. Цікавий математичний диктант, вдало продумана різнорівнева самостійна робота. Успіхів Вам у роботі.

  2. Учитель дотримується культури та логіки ведення уроку.Слід відзначити ерудованість вчителя та демократичний стиль.Дуже сподобалась деференціація і перевірка домашнього завдання.Дякую.,Творчих успіхів.

  3. Вчителька математики подає необхідні відомості,потрібні для пояснення нового матеріалу.Всі етапи уроку сприяють розвитку логічної послідовносі,пам”яті,уваги:виховують інтерес до математичних знань на основі українознавчих відомостей.Дякую

  4. Ліна Павлівна, спасибі за хороший, змістовий урок. Вчителем вміло підібрані завдання з елементами країнознавства, використані прийоми інноваційних технологій, що сприяє розвитку інтересу до навчання. Вважаю, потрібно вказати автора підручника та шкалу оцінювання знань.