mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики на тему “Порівняння дробів”

Автор: вчитель початкових класів Кондакова Тамара Леонідівна


Screenshot_13

Математика. 3 клас

Тема: «Порівняння дробів».

Мета: навчити порівнювати дроби з однаковими знаменниками і дроби з однаковими числівниками; відпрацювати навички розв’язування текстових задач, що містять дроби; розвивати мислення, увагу, пам’ять, мову; розвивати пізнавальну активність.

Обладнання: гра «Увага», аркуші паперу, ножиці, кольорові олівці.

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Актуалізація знань.

III. Постановка навчальної задачі.

ІV. Відкриття дітьми нового знання.

V. Фізкультхвилинка

VI. Первинне закріплення.

VII. Самостійна робота

VIII. Розв’язування задач. Бліц-турнір

IX. Підсумок уроку

X. Домашнє завдання.

Документ до уроку

Завантажити документ на диск

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект інтегрованого уроку з природознавства та математики для 3 класу “Птахи” Конспект інтегрованого уроку з природознавства та математики для 3 класу "Птахи" Автор: вчитель початкових класів Супрун Марина Андріївна Конспект та презентація інтегрованого уроку з природознавств...
Конспект уроку: Множення одноцифрового числа на двоцифрове виду 3*24 Конспект уроку: Множення одноцифрового числа на двоцифрове виду 3*24 Автор: вчитель початкових класів Миколюк Оксана Анатоліївна Урок знайомить учнів з прийомом множення одноцифрового числа на двоци...
Конспект та презентація до уроку математики в 3 класі з теми: ” Повторення множення чисел 1 і 0, множення на 1, на 0″... Конспект та презентація до уроку математики в 3 класі з теми: "Повторення множення чисел 1 і 0, множення на 1 на 0". Автор: вчитель початкових класів Жаровська Тамара Миколаївна   Те...
554

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Урок відповідає темі та меті уроку,побудований чітко, логічно. Добре, що вивчення нового матеріалу пов’язане з раніше вивченим. Учні практично, наочно порівнюють дроби. Цікаві творчі завдання на закріплення знань та умінь учнів. Не зовсім зрозуміле домашнє завдання.

  2. Це чудово, коли учні самі відкривають нові знання на уроці, а потім гарненько закріплюють набуті знання на практиці за допомогою різноманітних завдань, що тісно пов`язані з темою уроку. Відчувається логічна послідовність та доцільність використаного матеріалу. Нічого зайвого, одна наука.

  3. Тамара Леонідівна продемонструвада чітко спланований урок, що відповідає програмним вимогам та вікової категорії. Новий матеріал дається у вигляді проблемного завдання. Змістово підібрані завдання. Вважаю, вчитель досяг мети уроку.