Конспект уроку з української мови для 4 класу

Повторення вивченого про прикметник як частину мови. Прикметники – синоніми, прикметники – антоніми. Пряме і переносне значення прикметників

Автор: вчитель початкових класів Саворона Валентина Миколаївна

Саворона Валентина МиколаївнаУрок української мови для закріплення знань про прикметник, розвитку зв’язного мовлення, розширення знань про рідний край.


Тема. Повторення вивченого  про прикметник як частину мови. Прикметники – синоніми, прикметники – антоніми. Пряме і переносне значення прикметників.

Мета. Актуалізувати знання про прикметник та його роль у мовленні. Поглибити знання учнів про синоніми й антоніми. Розвивати мовлення. Виховувати любов до природи, до рідного краю, до своєї Батьківщини.

Обладнання. Підручник, зошит, таблиця, картки, малюнки, загадки.

Тип уроку. Урок – подорож.

План уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Шановна колего ! За зразком можете звернутись до розділу “Відкриті уроки” “Підсумковий урок з української мови для 7 класу по темі “Прислівник”
    Автор: учитель української мови та літератури Немировська Наталія Вікторівна.На цьому сайті багато уроків , у яких витримані всі вимоги. А Ви назвіть свій урок , і я Вам дам поради, бо необхідно ще раз подивитись конспект – і за ним порадити ( із задоволенням пораджу)

    1. Лідіє Степанівно, дійсно, урок Наталії Вікторівни – показовий! Ось такі уроки наведу: https://drive.google.com/file/d/0B6kDWoPoG97tV18yeW9OaUNNUm8/view?usp=sharing. Це уроки моєї мами, я вчусь у неї, батьки для мене є ідеалом вчителя. Але цікаво й корисно спілкуватися з різними вчителями, як-то кажуть “одна голова – добре, більше – краще”

  2. Валентино Миколаївно ! У Вас дуже цікавий та нестандартний урок.На уроці Ви використовуєте багато інтерактивних прийомів роботи ,це активізує роботу учнів на уроці. Але є певні вимоги щодо написання конспектів уроків. Допрацюйте Ваш конспект. А за урок дякую.

    1. Шановна Лідіє Степанівно! Наведіть будьте ласкаві, “певні вимоги щодо написання конспектів уроків” і порадьте автору як саме треба б доопрацювати цей конспект. я – молодий учитель і дуже хотіла б повчитися у досвідчених педагогів!)