mail@urok-ua.com

Конспект відкритого уроку математики в 4 класі

Автор: вчитель початкових класів Слатвинська Марія Вікторівна

Слатвинська Марія ВікторівнаТема. Множення чисел, які закінчуються нулями. Задачі на спільну роботу.

Мета. Ознайомити учнів із способом письмового множення круглих чисел; провести підготовчу роботу до розв’язування задач на спільну роботу.

Обладнання. Презентація, картки для «Математичної естафети», картки з прикладами, фонограми.

Конспект уроку

Завантажити матеріал на диск


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Дана публікація – цікавий квест для молодших школярів: звільнення позитивної героїні Математики шляхом подолання важких перешкод ( розв’язування задач), що не залишить байдужим жодного учня. Гарна ідея та майстерна реалізація. Спасибі.

  2. Марія Вікторівна! Мені здається, учням до вподоби мандрівка на зорельоті та цікаві зустрічі, визволення принцеси Математики – чудовий сюжет уроку. Вважаю, все це сприяє розвитку пізнавальних компетентностей учнів.

  3. Урок раціональний. Всі види, форми, прийоми та методи грамотно поєднуються. Використання ІКТ сприяє пізнавальної активності дітей. Діти багато чого корисного узнали на уроці.

  4. Маріє Вікторівно! Мені до вподоби Ваш інноваційний, творчий урок, проведений у формі казки. Грунтовна, глибока робота над новим матеріалом з багаторазовим повторенням сприяє міцному засвоєнню знань учнями.

  5. Дуже дякую зя сучасний і насичений урок. Просто обожнюю, коли вчитель дає простір для самостійної творчості учнів!!!!!!!! Складання прикладів за аналогією – показник,чи зрозуміли учні, що саме намагався донести учитель при поясненні нового матеріалу?Такий взаємозв язок – унікальна можливість для більш швидкого засвоєння материіалу. Ви – молодець! багато чого цікавого у Вашому уроці, але це для мене- головне! Дякую!

  6. Урок проведений у нестандартній формі – казкової подорожі. Сприяє активізації пізнавальної діяльності і те, що завдання подані у нестандартній формі оригінальних карток. Доречна і комп`ютерна підтримка, що створювала ефект казки на уроці. Дякую.