Конспекти уроків української літератури 10 клас

Шановні колеги!

Перед нами стоїть непросте завдання — донести до сучасних школярів багате духовне надбання наших попередників, митців, котрі бачили на століття вперед і розуміли, що такі поняття, проблеми, як добро і зло, правда й кривда, любов і ненависть, краса й потворність, гуманізм, милосердя та їх антиподи існуватимуть завжди. Кожне покоління буде замислюватися над цими поняттями заново й намагатися їх вирішувати. Художній твір — неоціненний помічник у цьому, треба лише, щоб молоді зверталися до класики, були вдумливими, уважними читачами та поціновувача-ми гарного, мудрого слова.

Скільки б нового, цікавого ми не пропонували (як, наприклад, тестування за зразком американського та інших сучасних пед-технологій), в учителя завжди є широке поле для власної творчої діяльності, особисто-зорієнтованого підходу до викладання української літератури, треба лише мати для цього бажання.

Хочеться наголосити на тому, що, мабуть, не варто готувати з наших учнів професійних літературознавців, літературних критиків. Хай вони просто полюблять художнє слово, навчаться здобувати з літератури й засвоювати мудрість, життєвий досвід, повагу до загальнолюдських цінностей, тверді моральні принципи.

Тож успіхів і творчого натхнення усім Вам!

Конспекти уроків української літератури

Загальні відомості про підручник

Назва: Українська література. Плани конспектри 10 клас

Автор: В.В.Паращич

Формат: Сканований (якість хороша)

Рік видання: 2010

Кількість сторінок: 323

Скачати підручник. Українська література. Плани конспектри 10 клас

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Подібні розробки, плани-конспекти тощо є досить корисними для вчителів-початківців, можна познайомитись із досвідом більш досвічених колег, побачити структуру уроків, практичне впровадження тих чи інших форм, методів тощо. Але, на мою думку, не варто користуватись завжди і повністю чиїмсь досвідом. Взявши певні ідеї, потрібно напрацьовувати власні матеріали