Контрольна робота з математики 3 клас

Автор: вчитель початкових класів Яхненко Олена Миколаївна

Screenshot_6Контрольна робота складена згідно вимог до оновленої програми з математики (зі змінами) у 3 класі, відповідно Додатку до наказу МОН України від 19.08.2016№1009 ,за матеріалами підручника для учнів 3 класу “Математика ” М. В. Богданович, Г. П. Лишенко .Контрольна робот №1

Узагальнення і систематизація

навчального матеріалу

за 2-й клас


І варіант

1.Розв′яжіть задачу.

Петрик знайшов 18 грибів ,а Оленка – у 3 рази менше. Скільки всього грибів знайшли діти? 

2.Обчисліть .

(28+17) : 5

(23-18) ∙ 4

15 : 5 ∙ 9

 1. Знайдіть значення

3дм 5см :5

 1. Знайдіть значення виразу ,якщо a=6

100- (14 – a)

 1. Утворіть із запропонованих цифр всі можливі двоцифрові числа.

1  2  3


ІІ варіант

1.Розв′яжіть задачу.

Лялька коштує 45грн, а конструктор – у 5 разів дешевший. Скільки коштують лялька і конструктор разом?

2.Обчисліть .

40 : 5 : 4

(32- 27) ∙ 5

(18+18) : 4

 1. Знайдіть значення

1дм 2см : 3

 1. Знайдіть значення виразу ,якщо a=8

100- (15 – a)

 1. Утворіть із запропонованих цифр всі можливі двоцифрові числа.

4 5 6

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Дякуємо за матеріал. Вибачте, здається не вистачає лише завдання з геометричним матеріалом. Знайти периметр чи сторону за відомою стороною і периметром. Щось типу того. А так цілком гарна контрольна робота. Спасибі.

 2. Дійсно, контрольна робота у “виконанні” Олени Миколаївни має місце бути. Цілком відповає чинним вимогам. Згодна, що кожний учитель зробив щось інакше: чи додав тестові завдання. чи задачу, чи логічне завдання. Спасибі!

 3. Початок контрольної роботи відповідає всім вимогам. Але 5 завданням потрібно було зробити роботу з геометричним матеріалом, а 6 – завдання творчого характеру. Ще можно було зробити диференціацію по варіантам, бо для деяких учнів ця контрольна робота занадто легка.

 4. Завдання контрольної роботи можна використати на практиці, виконавши невеличку корекцію : підлаштувати під індивідуальні особливості учнів свого класу. Бажано, додати геометричний матеріал та додаткове завдання для учнів з високим рівнем досягнень.

 5. Контрольна робота складена згідно вимог до оновлених програм.Але не вистачає математичних операцій для другокласників.Їх має бути 14.Загубився геометричний матеріал.

 6. Завдання контрольної роботи відповідають віковим можливостям дітей. Складені згідно з темою. Але не вистачає роботи з геометричним матеріалом, обчислення значення виразу зі змінною краще замінити рівнянням.