Кращі архітектурні стилі будинків

Сучасний архітектурний дизайн пропонує самі різноманітні варіації оформлення свого будинку. А замовити проведення таких робіт ви можете на сайті компанії Dom-Stroy.

Будинки в стилі лофт

Будинки в стилі лофт

Основна концепція стилю – використання при оформленні житла різноманітних архітектурних рішень. В ньому гармонійно поєднуються старе (стіни з цегли, сходи, відкриті труби) з чимось сучасним (новомодною технікою, металом і дзеркалами), розміщеними в одному інтер’єрі. На сайті ви зможете замовити будівництво цегляного “дом в стиле лофт“.  В стилі лофт максимально прості і функціональні меблі в холодних кольорах, великі вікна, практично немає декору. Підходить такий дизайн більше для людей: творчих професій, економних, волелюбних. Добре  підходить стиль лофт тим, кому важливо отримати багато повітря, світла і простору в своєму будинку. До базових дизайнерських рішень стилю лофт відносяться:

  • відкрите, без перегородок, планування;
  • мінімальне оздоблення стін;
  • цегляні стіни, труби;
  • наявність високої світлої стелі;
  • великі, відкриті, без фіранок, вікна;
  • наявність каміну і т.д.

Це ідеальний варіант для інтер’єру квартири-студії.

дом в стиле райта

Відмінні особливості стилю райт        

Манера будування виконується в горизонтальній орієнтації. Особливості “дом в стиле райта”:

  • відсутність округлих форм;
  • поділ фасаду на секції;
  • поєднання в оздобленні різних природних матеріалів.

Планування робиться відкритим. Головне завдання – зробити будинок об”єднаним з природним оточенням. В архітектурі присутні багато кутів. Будинки прямокутні чи у формі літери «Г». Не більше трьох поверхів, дахи плоскі, або з трьома, чотирма схилами. Використовуються природні матеріали – камінь, дерево. Декорування частіше всього виконується каменем чи цеглою декоративного виду. Дах виконується з плитки, інколи з профнастилу.  Основні кольори архітектурних рішень  – коричневий та сірий. До них можуть додаватися пісочний, бежевий. Це повинні бути неяскраві відтінки, що гармонійно поєднуються з природою. Дах в будинках завжди робиться темнішим, чим стіни.

Скандинавський стиль будинку

Скандинавский стиль дома” виглядає дуже сучасно і лаконічно. Будинок може бути побудований з бетону чи дерева. Важливо використовувати мінімум декоративних елементів, щоб не захаращувати простір, а також утриматися від пластика та інших синтетичних матеріалів. Стиль став доволі популярним останнім часом – він до вподоби сучасним людям, котрі бажають комфортно оформити житловий простір і при цьому не позбавити його нотки екстравагантності. Серед відтінків, котрі лідирують в скандинавському інтер’єрі – білий і його півтони – молочний, слоновий (айворі), перлинний. Часто перевага надається саме дереву, але не менш затребуваний і камінь. Ніякої синтетики, пластику та інших сучасних матеріалів. Будинки, виконані в цьому стилі, відрізняються також характером вікон, побудови, членування, пропорціями. Вони суворі і лаконічні, без особливих прикрас, мають конструктивні відмінності – бувають щитові, з бруса або комбіновані.

Проєктування будинку з урахуванням обраного архітектурного стилю краще довірити професіоналу, в якості альтернативи, які обійдуться дещо дешевше, ніж розробка індивідуального рішення. Не забувайте врахувати не тільки власні переваги, але і особливості, адже будинок повинен органічно вписатися в оточуюче середовище.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *