Квіти на новорічні свята, або особливості різдвяного букету

Різдво – важливе свято для всіх християн, в Україні воно за значимістю поступається лише Великодню. В цей день заведено збиратися у теплому сімейному колі або у компанії найближчих людей і, звичайно, дуже хочеться, щоб настрій у них був піднесений, святковий навіть у важкі часи. З цією задачею кращим чином справляються квіти, тож букет є важливим атрибутом Різдва. До його вибору треба ставитися вдумливо, адже різдвяний букет має певні канони, яких варто дотримуватися.

новорічний букет

Напередодні Різдва з’являється безліч пропозицій, купити квіти на новорічні свята пропонують маленькі квіткові магазинчики та флористичні гіганти, такі, як, наприклад, Украфлора. Саме на сторінках її сайту можна роздивитися фото різдвяних букетів, зібраних за всіма правилами етикету та з урахуванням традицій. У чому ж вони полягають?

Символіка різдвяного букету

Якщо порівняти різдвяний букет із будь-яким іншим, кидається в око його змістовність. Кожна деталь ототожнює певні християнські символи.

  • Квіти зазвичай мають зірчасту форму як нагадування про Віфлеємську Зірку, що сповістила про народження Ісуса. До таких квітів належать лілії, альстромерії, чемерник (різдвяна троянда), пуансеттія (різдвяна зірка). Також використовуються троянди, які символізують Богородицю.
  • Обов’язкове застосування декору із гілок хвойних дерев, адже вічнозелені рослини ототожнюють вічне життя. Найтрадиційнішим є кипарис, але він не дуже розповсюджений, тож вибрати для аранжування можна ялину, сосну, смереку, тую, ялівець тощо.
  • Використання декоративних елементів, що так чи інакше відображають подію: свічки як елемент таємничості, біблійні фігурки-мініатюри, зірки з фольги та таке інше. Також різдвяні букети оздоблюють шишками, розпушеною бавовною, що імітує сніг, стрічками.
  • Колірна гама. Традиційно обираються квіти червоного або білого кольору, які символізують любов та чистоту помислів відповідно. Декор в червоно-білих або синьо-білих тонах з використанням золотистого та сріблястого.
  • Композиція. Різдвяний букет за формою подачі буває традиційним, та таким, що міститься у коробці, кошику, дерев’яному ящичку чи у низькій чаші. В такому вигляді він стає не тільки подарунком, але й важливою інтер’єрною прикрасою.

купити букет

Асортимент зимових квітів не дуже великий, але періодична відсутність потрібної рослини у каталозі з лишком компенсується майстерністю та досвідом флориста. Професіонали з Ukraflora доводять це твердження щорічно, створюючи унікальні різдвяні композиції, що нікого не залишать байдужим.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *