mail@urok-ua.com

Математичні малюнки з використанням перетворень графіків функцій

Автор: вчитель математики Вакуленко Олена Олексіївна

Вакуленко Олена Олексіївна

Дана стаття буде корисною вчителям математики при вивченні або закріпленні знань учнів з теми «Перетворення графіків функцій» у 9 класі або може стати демонстрацією застосування ІКТ на уроках (всі графіки були створені у програмі Gran). Такі побудови розвивають у учнів пізнавальний інтерес, потребу в самоосвіті, підвищують мотивацію.

Учителі в своїй практиці широко використовують завдання на побудови точок за їх координати, у результаті з’єднання яких учні отримують зображення тварини, рослини тощо. Діти охоче виконують завдання такого типу, адже вони містять елемент несподіванки.

Якщо перенести такі завдання в площину дев’ятикласників, то однією з найцікавіших тем є «Перетворення графіків функцій». Для створення відповідної мотивації та досягнення високих результатів, учням можна запропонувати здійснити побудови за алгоритмами, наведеними у статті.


 

Завантажити матеріал на диск

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 из 5)

1278

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Малюнки в системі координат викликають зацікавлення учнів ще в курсі математики 6 – го класу, а можливість поєднати їх із перетвореннями графіків функцій, допоможе як закріпити знання по даніій темі, так і підтримувати стійкий пізнавальний інтерес.