Математика 4 клас. Множення багатоцифрових чисел на одноцифрові.

Автор: Вчитель початкових класів Цегельник Людмила Олександрівна

Screenshot_10Урок-подорож по селі Красносіллі, яка запрошує дітей здійснити прогулянку на автобусі,який заправляється знаннями. Багато цікавих пригод і завдань чекають на школярів.


Документ до уроку

Завантажити документна диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Задум вчителя провести урок у формі подорожі автобусом, що заправляється знаннями, цікавий. Я б порадила намалювати карту подорожі і робити відмітки. На мою думку, завдання зупинки “Пам’ятник загиблим воїнам” і “Магазин” не продумані.

  2. Беру собі в скарбничку ідею подорожжі рідним селом.Думаю діти були в захваті.Завдання -зупинки цікаві.Фантазія вчителя вдохнавляє і заохочує к діям.Дякую.Успіхів.

  3. Прогулянка автобусом по рідному селі цілим класом – вдала мотивація уроку математики в початкових класах.Вчителька передбачає та моделює поведінку учнів,і це формує певні якості та вміння працювати над розв”язком задач різного типу.Домашнє завдання можна зробити диференційованим.Дякую

  4. Мені сподобалася ідея подорожі на уроці математики по рідному селу. Можливо потрібно було б розповісти щось цікаве на кожній зупинці. Вважаю, задачу про слона назвати творчою складно. Чого не скажеш про знаходження закономірності чисел. Не зрозуміло, як учитель здійснює оцінювання знань учнів протягом уроку. Потрібно вказати автора підручника.