Матеріали до проекту виховної роботи класного керівника «Один світ – одна мрія» (згуртування компонентів навчально-виховного процесу).

Автор: вихователь ГПД Видницька Юлія Миколаївна

Screenshot_5Цей матеріал для класних керівників, які працюють над згуртуванням класного та батьківського колективу


 

Завантажити документ на диск

 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Згуртувати класний колектив та батьківський – буває велика проблема.Шляхи вирішення цієї проблеми відображає презентація Юлії Миколаївни.Вважаю,що матеріал буде потрібним та корисним для класних керівників,особливо 5 класу,та вчителів-початківців,а також для виховної роботи над проектами.Дякую

  2. Як чудово, що сучасні технології дають можливість класному керівнику проаналізувати, співставити, вивчити досвід по питаннях, що його турбують. Юлія Миколаївна запропонувала своє бачення реалізації мети згуртування класнобатьківського колективу, за що я, особисто, їй щиро вдячна.

  3. Дуже цікавий, обширний матеріал для проекту. Адже ми всі розуміємо, що у вихованні наших учнів мають брати участь не тільки вчителі, а й батьки. Велика увага приділяється створенню міцного шкільного колективу. Бо коли діти навчаться жити і поводитися в класному колективі, то їм буде легше жити у суспільстві.