mail@urok-ua.com

Матеріали до відкритого уроку з алгебри у 7 класі з теми: “Перетворення цілого виразу у многочлен”

Автор: вчитель математики Мараховська Олена Іванівна

Мараховська Олена ІванівнаМетою цієї роботи є створення умов для узагальнення знань і вміннь, та навичок з теми «Перетворення цілого виразу у многочлен»

  • освітні: узагальнити і систематизувати знання і вміння з теми «Перетворення цілого виразу у многочлен», виявити «приховані» проблеми і труднощі для їх подальшої корекції, удосконалювати навички перетворень, знаходження значень виразів, рішення рівнянь;
  • виховні: виховувати вміння слухати і вступати в діалог, брати участь у колективному обговоренні проблем, будувати продуктивну взаємодію у групі однолітків , наполегливість в досягненні мети і зацікавленість в кінцевих результатах праці.
  • розвиваючі: сприяти формуванню умінь використовувати прийоми порівняння, узагальнення, виділення головного, перенесення знань у нову ситуацію, вибирати найбільш ефективні способи вирішення завдань в залежності від конкретних умов; рефлексія способів і умов дії; контроль і оцінка процесу і результатів діяльності.

Конспект уроку

Матеріали до уроку

Презентація до уроку

Завантажити презентацію на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Конспект уроку створений методично грамотно, структура уроку, мета і завдання – гармонійні.Цікава організація командної діяльності учнів. Але… Зазначено використання ІКТ, але не доведено в уроці абсолютно. Якщо Ви вважали, що презентація-то ІКТ, так це далеко не так і не все. Також недиференційоване домашнє завдання

  2. Змістовий конспект уроку Олени Іванівни дійсно створює умови для узагальнення знань і вміннь, та навичок з теми «Перетворення цілого виразу у многочлен». Цікава ідея організації уроку у формі командних змагань. Використання технічних засобів і засобів наочності допомогло учням глибше проникнути в суть вивченого матеріалу та раціонально використати час впродовж уроку.

  3. Досить складна тема для семикласників. І для її кращого засвоєння ми, вчителі, намагаємось вишукати цікаві прийоми та методи, щоб учні краще засвоїли даний матеріал. Я вважаю, що Олені Іванівні вдалося досягнути мети уроку, використовуючи цікаві та неординарні методи роботи. Дякую, колего, за цікаву розробку!

  4. Учитель, застосовуючи інноваційні технології , сприяє розвитку в учнів уміння аналізувати, синтезувати , оцінювати набуті знання та вміння. Результативно використовуються міжпредметні зв’язки ( інформатика, фізична культура, українська мова). Змагальний метод спрямований на досягнення мети – засвоєння нелегкої теми.Дякую. Зичу творчого натхнення !

  5. Вчитель на уроці створює умови для успішного засвоєння складної теми , а саме, використовує ігровий момент, детально планує роботу . Назва кожного етапу захоплює новизною.Домашнє завдання задається у вигляді тестів.

  6. Даний розробка є необхідною базою для успішного завершення теми “Многочлени”, адже, містить всі питові завдання, які згідно діючої Програми з математики, повинен виконувати семикласник. Матеріал даної теми важко сприймається дітьми, він відірваний і дуже відмінний від задач курсу математики, а тому змагальна іскра, що пронизує урок, дозволила вчителеві перетворити перевірку знань теорії та вміння її застосовувати на цікаву гру.