МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА УРОКУ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ з української літератури на тему:«Від любові страждають навіть боги» (за змістом новели Івана Франка

Автор публікації
ПІБ автора: Недеря Олена Григорівна
Посада: Викладач української мови та літератури
Місце роботи: Професійно-технічне училище №36 смт Новгородка
Оцініть:

Дана методична розробка уроку української літератури з теми: «Від любові страждають навіть боги» (за змістом новели Івана Франка «Сойчине крило») розкриває  компетентнісний підхід до формування змісту та організації навчального процесу здобувачів освіти засобами інтерактивних і мультимедійних технологій.

У розробці наведено методики, які може використовувати викладач для формування предметних та ключових компетентностей. Запропоновано сучасні форми проведення уроку з використанням елементів інформаційно-комунікаційних та інтерактивних технологій, щоб здобувачі освіти навчилися використовувати цифрові інструменти для пошуку інформації, створювати самостійно та критично аналізувати медіатексти, вміли працювати самостійно в умовах дистанційного навчання, були активними та відповідальними.

Представлена робота може бути цікавою для викладачів української та зарубіжної літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Вікно перегляду документа
Вікно перегляду презентації

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *