Міні-підручник “Основи еволюційного вчення”

Автор: вчитель біології Соколова Вікторія Григорівна

Міні-підручник для поглибленого вивчення теми «Основи еволюційного вчення»
Представлений матеріал відповідає програмі з біології (академічний рівень). Теоретичний матеріал та різноманітні завдання до нього сприяють розвитку життєвих компетентностей школярів, формують вміння самооцінки, самоаналізу та прагнення до самовдосконалення.

У міні-підручнику поглиблено висвітлено становлення еволюційних поглядів, докази еволюції органічного світу, основні положення еволюційного вчення Ч.Дарвіна, сучасні уявлення про фактори еволюції та інші питання теми.

Міні-підручник містить 9 додатків, де до кожного з розділів пропонуються різні форми завдань для перевірки знань учнів, а саме завдання тестового характеру, з вибором однієї чи кількох правильних відповідей, на встановлення відповідності та ін..

Робота містить велику кількість ілюстрацій, які безумовно полегшать сприйняття теоретичного матеріалу учнями.

Міні-підручник може бути використано вчителями біології та учнями 11 класу для дистанційного навчання, самоосвітньої роботи та для більш поглибленого вивчення теми.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Обов*язково пронумеровати сторінки! Деякі малюнки заходять на текс, теми, треба ще попрацювати над оформленням. На початку міні-підручника питання для самоперевірки були після теми, а на інші – в кінці у вигляді додатків.

  2. Бажано пронумерувати сторінки та відформатувати картинку. Дуже багато пророблено, щоб у такому привабливому вигляді була робота, а ви, особисто прихильик теорії еволюції? Чекаю ще на цікаві роботи по вашому фаху.

  3. Хоч я не фахівець у сфері науки “Біологія” проте розумію, яку важливу справу зробила Вікторія Григорівна. Сьогодення вимогає від наших учнів поглибленого вивчення окремих предметів, особливо тих, хто планує вступати в медичні та педагогічні ВНЗ. Ось тоді в пригоді стають такі праці,як “Основи еволюційного вчення”. Автор не тільки подала теоретичний матеріал, а й пропонує в додатках різні завдання для самоперевірки.