Мотоботи Shima – обираємо вид

Спеціалізоване взуття – це не новинка. В різних сферах люди використовують спеціальні захисні черевики або туфлі. Все залежить від виду діяльності. Ну не можна займатися класичним балетом у кросівках або виходити на боксерський ринг «на пуантах».

shima motoboti

Катання на мотоциклі не є виключенням – це також одна із активностей, які передбачають використання спеціальної амуніції, в тому числі взуття. Отож якщо ви вирішили поповнити свій мотоциклетний арсенал таким взуттям, оцініть мотоботи Shima https://motostyle.ua/uk/motoobuv_shima представлені у великому виборі на сайті МотоСтиль.

Різні види, різні особливості

Всі мотоботи  позиціонуються як спеціалізоване взуття, призначене для катання на мотоциклі. Відрізняються запропоновані моделі зміцненою конструкцією. Причому як конструкція так і дизайн відрізняються ергономічністю. Мотоботи не є обов’язковим елементом мотоекіпіровки, але вони призначені для захисту ніг мотоцикліста. Але оскільки саме ноги частіше травмуються в ДТП в першу чергу, то не дивно, що більшість мотоциклістів одразу купують мотоботи, як тільки починають їздити на мотоциклі. Для того щоб максимально задовольнити потреби мотоциклістів, мануфактура пропонує різні версії спеціального взуття. Отже, обираючи мотоботи, варто врахувати і ваш стиль їзди, і досвід, і навіть умови використання спеціального взуття.

Спеціалісти виділяють мотоботи:

  1. Спортивні;
  2. Кросові;
  3. Туристичні;
  4. Для міста.

Якщо ви переважно пересуваєтеся на мотоциклі в умовах міського трафіку, остання модель – саме для вас. Її відмінність? Таке взуття оснащене захистом. Безперечно, це не той ступінь захисту якщо мова про спортивні або кросові. Але все таки мотоботи навіть «для міста» відрізняються від звичайних черевиків і здатні забезпечити відносно непоганий захист мотоциклісту. В принципі вони відповідають умовам експлуатації, адже по місту кататися можна тільки на обмеженій швидкості і ризик «зустрітися»  з перешкодою менший, ніж в умовах катання по трасі або під час перегонів.

Якщо ж ви плануєте приймати участь у перегонах – тут не обійтися мотоботів, які називаються кросові. Ці моделі відрізняються тим що вони:

  • Завищені (отож захищають нижню кінцівку аж до коліна);
  • Жорсткі, бо виконані з міцного матеріалу, який здатний «пережити» зіткнення з іншим транспортним засобом або іншими перешкодами;
  • Надійною і щільною посадкою, яка забезпечується спеціальними фіксаторами;
  • Багатошаровою підошвою;
  • Підйомом, який можна регулювати (тобто підібрати під конкретного мотоцикліста).

Візуально мотоботи кросові теж відрізняються від спеціального взуття мотоцикліста для міста. Кросові виглядають масивно і навіть чимось схожі на взуття гірськолижника. Але обираючи мотоботи кросові, ще варто звернути увагу на такі характеристики як – здатність забезпечувати клімат контроль (наявність вентиляції) і водостійкість.

shima motoboti

Якщо ви професійний гонщик ви точно підберете без проблем мотоботи, а от якщо ви початківець, консультації продавців MotoStyle будуть дуже доречними. Хоча, рекомендації консультантів стануть в нагоді навіть дуже досвідченим мотоциклістам.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *