Незвичайні букети для подарунка

Більшість свят неможливі без подарунків квітів, це дуже хороша традиція, не дивлячись на те, що це вже класика. У цьому випадку можна бути оригінальним, наприклад, скориставшись послугою доставка квітів у Запоріжжя, де професіонали свого діла допоможуть підібрати букети на різний смак. Спробуємо з’ясувати, які незвичайні композиції існують та як їх підібрати за привідом. 

Обираємо оригінальне

Найближчим, обще загальним святом, на якому не обійтись без подарунка, є 14 лютого. У цей день закоханих хочеться для своєї другої половинки, дарувати ніжність, любов та звичайно ж дивувати. Можна розглянути такі варіанти як:

  • квіти у формі серця;
  • букет із солодощів;
  • коробка з квітами.

Квіти можуть бути як у формі букета, так і створені у вигляді флористичного оазису, який не потребує догляду і його не доведеться поливати. Також можливий варіант зроблений із солодощів або фруктів, для них потрібна буде кошик, у якій можна поєднати не тільки обрані продукти, але й надати квітів, зробивши унікальне поєднання кольору, смаку та запаху. 

Наступним святом, на яке потрібно багато квітів, є 8 березня. Найчастіше у цей день, дарують тюльпани або проліски, але щоб ви відрізнялись від інших, можна пошукати леукосперум, ліатріс, ранункулюс або краспедію. Ці квіти незвичайні, наприклад, леукосперум виглядає як невелика кулька та буває червоного, жовтого чи золотистого кольору, із листям які нагадують голочки. А ось краспедія, взагалі, не так давно зайшла до Європи з Австралії, найчастіше використовується для доповнення букетів. 

На день народження, квіти теж є как обов’язковий атрибут. Якщо іменинник, обожнює класику, його можна здивувати поєднанням цікавих барв. Наприклад, спробуйте поєднати зелений та синій, він виглядає загадково та цікаво. Дуже незвичайно виглядають орхідея в поєднанні з гіацинтами та авеланжем.

Ще є варіанти їстівних букетів з додаванням солодощів, фруктів, овочів, які стануть у пригоді за святковим столом, а квіти будуть нагадувати ще довго про урочистість. 

Думка. що чоловікам не дарують букети, залишилась давно позаду. Класика з квітів підійде до дня народження, якогось особистого та професіонального свята. Дужа стать теж оцінить оригінальність, у якому будуть не тільки квіти, тут можна використовувати гаджети, закуски, алкоголь та інші цікаві елементи. 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *