Оформлення субсидії 2015

Оформлення субсидії 2015

Не секрет, що з першого квітня 2015 року, вартість житлово-комунальних послуг в Україні суттєво зростає. В зв’язку з цим виникають питання, хто може отримати субсидію? Як отримати субсидію? Як розрахувати, чи маю я право на отримання субсидії? Які документи потрібні для оформлення субсидії. Та багато інших запитань.

Спробуємо розібратись у цих питаннях.

Отже, хто може претендувати на отримання субсидії у 2015 році. Згідно нового закону на субсидію може претендувати будь, яка сім’я, яка на протязі минулого року не здійснювала одноразової покупки на суму більше ніж 58 000 гривень. Окрім випадків коли ці кошти були витрачені на лікування.

Таким чином субсидію отримають сім’ї, у яких сукупна сума щомісячних витрат на комуналку перевищує встановлений державою відсоток від щомісячного доходу. Такий відсоток іменується державою як обов’язковий платіж.

Розрахунок субсидії 2015

Як ми бачимо формула розрахунку обов’язкового платежу не дуже складна, але на щастя і цих розрахунків нам робити не потрібно, адже ми можемо скористатись калькулятором від міністерства соціальної політики України, який легко зробить усі розрахунки та покаже нам уже готовий розмір субсидії, яку ми отримаємо, в разі якщо така субсидія нам передбачена.

Калькулятор для розрахунку розміру субсидії

Якщо ви вже скористались калькулятором і вияснили, орієнтовний розмір субсидії, яка вам може бути надана, то тепер час переходити до оформлення необхідних документів для її оформлення.

На щастя і тут усе досить просто. Тепер нам не потрібно збирати різні довідки чи заяви. Більше того, це навіть заборонено самими правилами оформлення документів для отримання субсидії.

Усе що нам необхідно це два документи:

  • Заява про призначення житлової субсидії
  • Декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Зразки цих документів, взяті на офіційному сайті міністерства соціальної політики України. Ви можете скачати ці документи у форматі Word натиснувши ось тут: Скачати документи для оформлення субсидії

Документи для оформлення субсидії 2015

Заповнені Заяву та Декларацію необхідно надіслати у свій відповідний підрозділ з питань соціального захисту населення.

Усі адреси структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, на які мають надсилатися заяви і декларації для призначення субсидій можна скачати ось тут: Скачати адреси структурних підрозділів.

Ну в принципі це усе, по моєму усе досить просто та зрозуміло. Але якщо у вас виникнуть будь які питання то ви можете поставити їх за безкоштовним та цілодобовим номером телефону: 0 800 507 309

Або звернутись по телефону, або електронною поштою до відповідного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем свого проживання.

А як ви оцінюєте роботу міністерства та ставитесь до таких тарифів напишіть в коментарях :)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар