mail@urok-ua.com

Підручник онлайн
Математика 5 клас

Математика 5 клас

Підручник з математики для учнів 5 класу читати онлайн. Підручник рекомендовано міністерством освіти для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Підручник видано 2013 року, автором Істер О.С.

Підручник складається з двох розділів, які в свою чергу складаються з 45 параграфів. Під час вивчення кожного параграфа, учню необхідно звертати увагу на виділені курсивом терміни та означення. Також необхідно звертати увагу на умовні позначення, ними позначено: головне, теоретичні запитання, вправи для класного виконання, вправи для домашнього виконання та вправи для повторення.

Усі вправи в підручнику також діляться за рівнем складності:

 • Початковий рівень;
 • Середній рівень;
 • Достатній рівень;
 • Високий рівень;
 • Вправи підвищеної складності;
 • Цікаві вправи.

Також у підручнику передбачено вправи для самостійної перевірки своїх знань, вони подані в тестовій формі. Також ти можеш перевірити свої знання з кожної теми. Майже до кожної задачі присутні відповіді для самоперевірки.

Переконатись у цьому ти можеш переглянувши підручник математика 5 клас онлайн

Читати підручник онлайн
Математика 5 клас

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)

2229

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

 1. Не знаю до кого апелювати: до авторів, що не дали доступу до перегляду, чи до адміністрації сайту, але котрий підручник не можна не те, що завантажити, а навіть переглянути. Хоча питання онлайн підручника дуже цікавить.