Підручник онлайн
Сходинки до інформатики 3 клас

Сходинки до інформатики 3 клас

Усім відомо що сучасні діти полюбляють користуватись усілякими сучасними гаджетами, такими як телефони, планшети, комп’ютери, ноутбуки. Тому вивчення інформатики стає просто необхідною справою для сучасної дитини. Саме тому такий предмет як інформатики тепер починають вивчати мало не з дитячого садочка.

До вашої уваги підручник який рекомендовано міністерством освіти і науки України для вивчення інформатики у 3 класі у загальноосвітніх навчальних закладах, який називається «Сходинки до інформатики». Підручник видано видавництвом «Ранок» у 2013 році, авторами якого є М. М. Корнієнко, С. М. Краматорська та І. Т. Зарецька. Підручник допоможе вашій дитині сформувати початкові поняття та базові знання з інформатики, набути практичних навичок роботи за комп’ютером, розвинути творчі здібності та логічне мислення. Ви можете абсолютно безкоштовно завантажити даний підручник на свій комп’ютер або переглядати його прямо на нашому сайті онлайн. Бажаємо успіхів у вивченні тікого цікавого та необхідного в сучасному житті предмету, як інформатика.

Читати підручник онлайн

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Я працюю з таким підручником, він цікавий та зрозумілий для учнів, до нього є компютерна програма з практичними завданнями для учнів, завдаки цьому комплекту уроки завжди цікаві та змістовні.