mail@urok-ua.com

Підручник онлайн
Трудове навчання 5 клас

Трудове навчання 5 клас

Підручник трудове навчання для хлопців 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів онлайн. Підручник видано 2013 року, автор підручника Б.М.Терещук, В.К. Загорний, В.М Гамак, Р.М. Лещук.

Підручник можна переглянути та прочитати онлайн на нашому сайті, а при необхыдносты завантажити на свій комп’ютер. Ти вже ознайомився з деякими техніками та технологіями виготовлення різноманітних корисних речей у початкових класах. Тепер настав час переходити до більш складних технологій. У підручнику ти знайдеш багато цікавих схем та креслень. Ти дізнаєшся про принцип роботи та будову різноманітних інструментів. Навчишся перетворювати заготовку у виріб з різних матеріалів. Як і раніше ти продовжиш свій шлях з пошуку своєї улюбленої справи. Ознайомишся з новими термінами, навчишся розробляти свої власні проекти різних виробів. Одним словом ти навчишся багато цікавого та корисного, що неодмінно знадобиться тобі в повсякденному дитя та стане у пригоді.

Читати підручник онлайн
Трудове навчання 5 клас

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дякую, що виклали підручник для читання в онлайні. Але не у всіх буває можливість нею скористатись. Чому не має можливості зберегти і використовувати підручник у зручному часі та форматі?