mail@urok-ua.com

План-конспект інноваційного уроку з фізичної культури

Автор: вчитель початкових класів Якімова Катерина Миколаївна

Інновація (відновлення, новинка, зміна) — система або елемент педагогічної системи, що дає змогу ефективно вирішувати поставлені завдання, які відповідають прогресивним тенденціям розвитку суспільства.

Інноваційна діяльність учителя спрямована на перетворення існуючих форм і методів виховання, створення нових цілей і засобів її реалізації, тому вона є одним з видів продуктивної, творчої діяльності людей.
Зараз у школі на уроках фізичної культури «святкують» свій успіх стандарти і тести. Щоб хоч якось змінити ставлення учнів до уроків фізичної культури, до свого здоров я, наблизити їх до розуміння значущості цього предмета, до розуміння себе, ми повинні змінити насамперед умови отримання цих знань.

Такі уроки потрібні, бо вони нові, незвичайні. Учні на таких уроках займаються з ентузіазмом, в них підвищується тонус, бажання, настрій. Загалом — вищою є віддача і результати уроку.


Завантажити документ на диск

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Інтегрований урок фізичної культури, «Олімпійський тиждень», для учнів початкових класів із застосуванням інтерактивних технологій... Інтегрований урок фізичної культури, «Олімпійський тиждень», для учнів початкових класів із застосуванням інтерактивних технологій Автор: вчитель фізичного виховання Міщенко Світлана Юріївна Познайо...
Конспект уроку з фізичної культури для 4 класу на тему: “Футбол” Конспект уроку з фізичної культури для 4 класу на тему: "Футбол" Автор: Вчитель початкових класів Оскома Олександр Миколайович Урок побудовано у формі подорожі футбольними клубами нашої країни. ...
Виховний захід з фізичної культури (початкові класи) ТЕМА. « ЕСТАФЕТА ДРУЖБИ» Виховний захід з фізичної культури (початкові класи) ТЕМА. « ЕСТАФЕТА ДРУЖБИ» Автор: вчитель початкових класів Сусоєва Олена Олексіївна  вчити дітей здоровому способу життя; формувати навички доброз...
164

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Даний урок насичений, розроблений правильно з врахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей, поєднаний різними формами роботи, які не дозволяють дітям втомлюватися. Вчитель використовуваши інноваційні технології не тільки удосконалює фізичні якості, а й розвиває творчий потенціал учнів.

  2. урок чіткий за своєю структурною частиною, напвнений інноваційними елементами. Найбільше сподобалося проведення тренінгу наприкінці уроку. Завжди вважала, що урок фізичної культури несе в собі багато завдань та перспектив для всебічного розвитку дитини. Все гарно описано, зрозуміло, з додатковими методичними вказівками. такого роду уроки проходять на “ура!”. Спасибі, що поділилися.

  3. Захоплюючий, змістовний урок. Хочу відзначити грамотно поставлену мету та завдання уроку. Конспект уроку складений методично грамотно. На уроці використовуються сучасні освітні технології. Ігрові уроки це універсальний засіб розвиток здібностей дитини.