mail@urok-ua.com

План – конспект та презентація уроку алгебри з теми: Лінійна функція, її графік та властивості

Автор: вчитель математики Устенко Тетяна Миколаївна

План – конспект та презентація уроку алгебри в 7 класі з теми: Лінійна функція, її графік та властивості. Автор: вчитель математики КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 24 Полтавської міської ради Полтавської області" Устенко Тетяна Миколаївна.

Тема уроку: Лінійна функція її графік та властивості

Мета уроку: вдосконалити вміння учнів будувати графік лінійної функції; сформувати знання про розташування графіка лінійної функції відносно осей координат, про взаємне розміщення двох та кількох графіків лінійної функції залежно від коефіцієнтів k і b; виробити вміння за даними рівняннями лінійних функцій робити висновки щодо взаємного розміщення їх графіків;

сприяти розвитку пам’яті, логічного та критичного мислення, здатності чітко та аргументовано формулювати і висловлювати свої судження;

виховувати самостійність у роботі, відповідальність, вміння висловлювати і відстоювати власну думку.

Тип уроку: вивчення та первинне закріплення нових знань

Наочність та обладнання: проектор, екран, картки з формулами, мікрофон.

Девіз уроку: «… Покажи мені – і я запам’ятаю, дай мені діяти самому  – і я навчусь…»

Китайська мудрість

Конспект уроку

Завантажити урок на диск

Презентація до уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок Тетяни Миколаївни змістовий, хороший. Доречно вибрана учителем групова форма роботи.
    цікава історична інформаційна хвилинка. Зацікавила асоціація “Функція”. насичена матеріалом презентація забезпечує наочність навчання, підвищує ефективність уроку. Натхнення Вам!.

  2. Урок раціонально розподілений на етапи, прослідковується взаємозв’язок між ними. Використання презентації сприяє кращому засвоєнню нового навчального матеріалу. Впродовж уроку чітко видно форми роботи учнів: колективна, групова та індивідуальна. Але, на жаль, не описані методи роботи. На етапі “Перевірка домашнього завдання” доцільно запропонувати учням роботу в парах з подальшим оцінюванням один одного.

  3. Даний урок є прикладом використання групової форми роботи для грунтовного та свідомого засвоєння нового матеріалу. Тетяна Миколаївна спонукає дітей до глибокого аналізу змісту завдання,пошуку раціональних шляхів розв’язання і, що головне, власних висновків.