mail@urok-ua.com

План-конспект уроку з англійської мови для учнів 3 класу

Автор: вчитель англійської мови Котьман Марина Валеріївна

План-конспект уроку орієнтований на учнів 3-го класу, які на уроках англійської мови вивчають тему “Одяг”


 

Тема: What are you wearing?

Тип уроку: урок закріплення знань, умінь і навичок.

Обладнання: комп’ютерна презентація «What are you wearing?»; плакат «Clothes»; комікси; картки із завданнями до коміксів; розмальовки з професіями, фломастери й картки із назвами елементів одягу для кожної команди (творче завдання).

Мета:

  • Активізувати граматику попередніх уроків: he/she is a …; I am wearing …; he/she wearing …;
  • Практикувати присвійні займенники;
  • Розвивати навички говоріння, письма;
  • Формувати вміння знаходити необхідну інформацію у прочитаному тексті;
  • Виховувати почуття дружби.

ХІД УРОКУ

1. Оргмомент. Привітання.

T: Good morning dear pupils. I am glad to see you. How are you today?

– I’m fine, thank you. You look wonderful today!

T: Say “Hello” to each other, ask “How are you today?”

(учні в парах вітають одне одного і роблять одне одному компліменти)

2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Now look at the blackboard.The topic of our lesson is ”What are you wearing?”. At the end of the lesson you must name all elements of our clothes and group them.

3. Warming up. Мовна розминка (римівка)

T: And now let’s say the chant “The clothes rhyme”

Cap and shoes and jeans and blouses,

T-shirt, shorts and dress and trousers,

(учитель читає римівку, учні хором повторюють)

4. T: Look at our presentation! Let’s play in a game “Am I right?”

– Is he a doctor?

– Yes, he is a doctor.

– Is she a singer?

– No, she is not. She is a teacher.

(вчитель називає професію, а учні погоджується із твердженням чи не погоджуються й виправляють вчителя)

Doctor/waiter/teacher/businessman

5. T: Now we’ll revise some words and phrases.

  • Who is this? And what is his/her profession? What is he/she wearing?
  • This is a businessman. He is wearing a black suit on his body.

(учні розглядають малюнки й називають професію особи та у що він одягнений і де носить цей одяг: на голові, ногах чи шиї… )

Dancer/secretary/singer/waitress

6. T: You have papers on your table. Do you see some words? Listen, point and repeat!

(Вчитель зачитує слова, а учні повторюють хором та вказують на відповідні малюнки на листку)

T: Now you can see some pictures with text. It’s comics. Let’s read this comics!
(Кожна команда по черзі читає комікси)

T: Name all heroes in this story. What are they wearing?

(Учні називають дійових осіб та їх одяг)

7. T: Let’s revise! Match and wright.

(учні виконують вправу на перевірку розуміння прочитаного тексту)

T: Now we are going to check your answers!

8. T: Let’s have some break! (фізкультхвилинка)

 9. Creative task:

  • Color this person;
  • Give him/her name;
  • Name his/her profession;
  • Present your person

(Кожна команда отримує розмальовку, комплект кольорових олівців, комплект слів, де зазначений одяг та його колір. Команда має швидко розфарбувати одяг на розмальовці, назвати його і здогадатися про його професію. Презентувати свій проект)

10. Підсумок. What should we wear ?

(На дошці вивішені вішаки із зазначеними на них порами року. Учням необхідно розвішати одяг на відповідний вішаки)

EVALLUATION.

HOME TASK. Намалювати людину і підписати всі вивчені елементи одягу.

Презентація

Завантажити презентацію на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Наочність гарно підібрана до уроку, але я б додала релаксацію в кінці уроку. Сподобалась вправа з вибором одягу відповідно до пір року. в цій вправі можна згадати не лише одяг, але й самі пори року, погоду.

  2. Я вважаю,що конспект заняття відповідає усім нормам та вимогам викладання іноземної мови у молодших класах.Варто скористатися цим матеріалом.

  3. На уроці використовувався інтерактивний метод навчання – робота в групах. Працюючи у групі, в учнів покращуються комунікативні навички, розширюються знання, виникає командний дух. Такий метод спонукає до розвитку творчості.

  4. Вражає Ваше обладнання до уроку, видно, що ви дуже серйозно підготувалися до уроку. Учням початкових класів довподоби яскравий матеріал, картки, малюнки, що, власне, ви і демонструєте. Добре, що урок супроводжувався презентацією. Дякую!