Портативні зарядні станції – Ваш партнер у світі дронів

Портативні зарядні станції

Плануєте виїзд на природу? Чи пропало в будинку світло? Тоді купуйте диво пристрої у фірмовому інтернет-магазині Norfin в Україні – зарядні портативні електростанції.  Купити ось тут

В чому перевага зарядних  станцій EcoFlow:

Універсальні та легкі. Використовуйте до 9 пристроїв за раз. При ємності 720 Вт·год та вазі всього 7,6 кг – це одна з найкращих альтернативних портативних зарядних станцій для кемпінгу, професійної роботи, та будь-яких творчих ідей.

Найшвидша в світі підзарядка. Запатентована функція X-Stream забезпечує заряд акумулятора RIVER Pro від 0 до 80%  протягом однієї години і повністю станція заряджається всього за 1,6 години.

Подвійна ємність. Додайте додатковий акумулятор RIVER Pro, щоб подвоїти ємність до 1440 Вт·год. Це робить його чудовим резервним джерелом живлення для холодильників або як частину автономної системи живлення.

Збільшена вихідна потужність. З увімкненою X-Boost вихідна потужність RIVER Pro може живити деякі пристрої до 1800 Вт. Цього вистачає на 80% пристроїв, інструментів та приладів.

Пориньте в дику природу з величезною ємністю акумулятора 720 Вт·год. RIVER Pro — це потужний інструмент для ваших пригод поза мережею. Тримайте декілька пристроїв увімкненими одночасно та заряджайте їх за рекордні терміни за допомогою автомобільних, сонячних або стандартних розеток змінного струму.

EcoFlow має найшвидші у світі зарядні станції. EcoFlow RIVER Pro заряджається від 0 до 80% менше ніж за годину або повністю за 96 хвилин.

Живлення до 9 пристроїв одночасно з усіма необхідними портами.

Надовго? Подвійна ємність RIVER Pro до 1440 Вт·год із додатковим акумулятором, який підключається безпосередньо до вашого пристрою дозволить зробити ще більший запас автономності.

Запатентована технологія EcoFlow X-Boost змінює правила гри. Увімкніть його, щоб живити прилади високої потужності до 1800 Вт. Цього достатньо для живлення фена, пилососа.

Три простих способи зарядки

  • Сонячна зарядка

Використовуйте енергію сонця, підключивши до двох сонячних панелей потужністю 110 Вт. Станція буде повністю заряджена через 4-8 годин.

  • Автомобільна зарядка

Вирушаєте в подорож? Зарядіть станцію всього за 8 годин, підключивши її безпосередньо до автомобіля за допомогою автомобільного адаптера.

  • Розетка

Підключіть його до будь-якої стандартної розетки змінного струму, щоб швидко зарядити. Менше ніж за 1 годину від 0 до 80% – завдяки режиму X-Stream.

Що в коробці портативної  зарядної станції:

  1. Портативна електростанція EcoFlow RIVER Pro
  2. Кабель DC5521-DC5525
  3. Кабель для сонячної зарядки MC4 до XT60 1,5 м
  4. Кабель для зарядки змінного струму довжиною 1,5 м
  5. Автомобільний зарядний кабель 1,5 м
  6. Посібник користувача
  7. Гарантійний талон

2 роки офіційної гарантії.

В компанії працюють справжні професіонали.

Компанія встановлює ціни на свої вироби з урахуванням можливостей своїх покупців.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *