Позика без відсотків

Оформити позику без відсотків в Україні

Безвідсотковий кредит – мрія для багатьох позичальників. Хто ж не хоче взяти гроші у борг безкоштовно, без комісій та додаткових витрат? Тому якщо виникає потреба у кредиті кожен хоче оформити позику на вигідних умовах – під низький відсоток або без відсотків взагалі.

Перші онлайн-позики без відсотків видаються багатьма мікрофінансовими компаніями України, що спеціалізуються на видачі термінових кредитів до зарплати. Найчастіше кошти надаються терміном до 30 днів. Клієнти, які взяли онлайн кредит під 0 відсотків на картку, повертають кредитору тільки ту суму, яку отримали від фінансової організації у борг. Про переплату за мікрокредитом у такому разі не йдеться.

Що таке кредит під 0 відсотків і чому МФО видають нульові кредити?

Кредит під 0 відсотків на картку від МФО (або безвідсоткові позики) – це швидкий міні-кредит від організацій, які максимально лояльні до клієнта та не вимагають багато документів при оформленні. Приставка “міні” в цьому випадку означає, що максимальна сума не велика. Зазвичай до 20000 гривень.

Таку міні-позику можна оформити онлайн та під 0% річних. Вони видаються на короткий термін (до місяця) та на невелику суму. Саме перша позика для кожного позичальника буде безвідсотковою.

МФО вигідно видавати такі кредити, оскільки таким чином вони рекламують усі свої продукти. Це можливість з часом отримати хорошу базу клієнтів. Тому позика грошей на місяць без відсотків – це реальна та доступна послуга кожному новому позичальнику мікрофінансової організації. Добре проаналізуйте всі кредитні продукти, тут можуть бути мікрокредити під 0% на 3 місяці.

Хто може взяти швидко позику під 0 відсотків на карту?

Щоб у банку отримати мікрокредит за низькою процентною ставкою, вам потрібно буде надавати велику кількість документів, включаючи довідку про доходи, копію трудової книжки. Багато установ просять знайти поручителя, внести заставу, оформити страховку. У МФО немає таких важкоздійснюваних вимог.

Онлайн мікропозики без відсотків у МФО передбачають такі вимоги до клієнтів:

 • вік старше 18-20 років;
 • громадянство України;
 • банківська картка / рахунок;
 • телефон з українським номером;
 • постійне проживання в країні.

Вимоги щодо мікрокредиту без відсотків приблизно однакові у всіх фінансових установах. Але до людей, які звертаються до них уперше, у кредиторів набагато більше питань. Адже представники компанії мають бути твердо впевнені в тому, що клієнт справді поверне мікропозику без відсотків точно за графіком.

Оскільки діють лояльні вимоги, до МФО часто звертаються люди, які з різних причин не можуть взяти мікрокредит під низький відсоток у банку. Як правило, це клієнти зі зіпсованою кредитною історією, офіційно безробітні, студенти, пенсіонери. Завдяки тому, що у мікрофінансових компаній діють удосконалені механізми кредитного скорингу, вони не відмовляють таким позичальникам.

Як влаштовано діяльність мікрофінансових організацій в Україні?

Колись для отримання фінансової підтримки позичальникам доводилося їхати до фізичного офісу установи, але сьогодні всі працюють через свій власний сайт. На сторінці кожної кредитної компанії на нашому сайті Gdecredit.com.ua можна прочитати докладні умови обслуговування та перелік вимог до потенційних покупців, а також підрахувати на спеціальному калькуляторі необхідну для виплати суму. Недосвідченим клієнтам здається, що вони отримають відмову, як це вже було у банку, але мікрофінансові компанії дозволяють стати їх клієнтами всім, хто:

 1. повнолітній;
 2. має український паспорт.

Мікрофінансові компанії аналізують добропорядність позичальників в автоматичному режимі, залучаючи до обробки даних свої алгоритми. Вся обробка повністю автоматизована. Саме тому це займає мінімум часу. Їм не потрібно багато документів, адже вони використовують не тільки відкриті бази даних держави, але і свої власні.

Найвдаліші пропозиції з’являються протягом акцій. Ціни стають лояльнішими, час користування грошима збільшується.  Не лише постійні покупці можуть розраховувати на вигідні угоди — акції часто влаштовують і нових клієнтів. Чи є шанс знайти позики під 0 відсотків, якщо немає досвіду стосунків із мікрофінансовими компаніями? Безперечно, особливо використовуючи наш сервіс пошуку мікрозаймів.

Основні переваги мікрокредитів на картку в Україні

Основні переваги отримання безвідсоткової позики від МФО у 2023 році – це звісно, відсутність переплати по кредиту. Це найголовніша і найвагоміший плюс. Додамо також, що кредити від мікрофінансових організацій в цілому підкупають клієнтів відсутністю необхідності підтвердження платоспроможності (не потрібен стаж роботи на поточному місці та довідка про доходи).

Онлайн-кредит без відсотків передбачає наявність наведених нижче переваг:

 • швидке отримання грошей. В окремих випадках від подання заявки до надання коштів проходить лише 10-15 хвилин;
 • пред’явлення мінімального пакета документів. Найчастіше оформлення позики без відсотків в Україні необхідний лише паспорт;
 • немає потреби відвідувати офіс – всі процедури від отримання грошей до погашення можуть бути реалізовані повністю онлайн;
 • відсутність застави;
 • відсутність поручителя;
 • необов’язковість вимоги до постійного джерела доходу. На отримання безвідсоткової мікропозики можуть розраховувати пенсіонери, студенти, безробітні.

Як отримати позику під 0% на карту в Україні?

Аналітики Gdecredit.com.ua проаналізували кредитний ринок України та знайшли програми з нульовими відсотковими ставками по мікропозиках. Перейшовши за посиланням на сайт Gdecredit ви зможете обрати найкращу пропозицію з десятків кредитних продуктів України. На сторінці зібрані всі МФО, які видають онлайн позики на картку без відсотків та без поручителів.

Клієнти можуть вибрати різні способи отримання коштів під час оформлення заявки. Це можуть бути:

 • кредити готівкою;
 • безвідсоткові позики онлайн.

У першому випадку кошти до зарплати вирушають на рахунок у самій компанії або видаються у відділенні банку. Якщо клієнт вибирає другий спосіб, гроші переводяться на банківський рахунок чи карту.

Як оформити швидку онлайн позику під 0 відсотків?

Потрібно зайти в каталог та вибрати відповідні заявки за допомогою спеціального фільтра. Після цього подають онлайн-заявку відповідної форми. Після її схвалення підписується договір (за допомогою спеціального коду та СМС). На кінцевому етапі відбувається отримання коштів онлайн позики на картку, банківський рахунок або електронний гаманець.

Є ще один важливий момент. Позика грошей без відсотків на картку може надаватися в рамках індивідуальних пропозицій або акцій.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *