Презентація “Рекомендації з техніки чищення зубів”

для уроків та виховних заходів з основ здоров’я

Автор: вчитель початкових класів Маркіна Неля Юріівна

Презентація «Рекомендації з техніки чищення зубів» розроблена для уроку з основ здоров’я  для 2 класу «Ранкові і вечірні гігієнічні процедури. Практична робота: «Як правильно доглядати за порожниною рота»

Мета презентації: формувати в учнів практичні навички догляду за своїм тілом; допомогти учням засвоїти алгоритм правильного чищення зубів; розвивати навички щоденно дотримуватися правил особистої гігієни; виховувати прагнення бути чистими та охайними, мати здорові зуби.

Вікно перегляду презентації

Правила чищення зубів

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація «Рекомендації з техніки чищення зубів»- цікава, актуальна, пізнавальна, повчальна. Як стверджують фахівці, більше 96 відсотків всього дорослого населення Землі страждають від різних захворювань зубів і ясен тільки тому, що не вміють правильно виробляти процедуру чищення ротової порожнини. Тому, ця інформація корисна не тільки для дітей, але й для дорослих.

  2. Якщо послухати дітей, та й дорослих, всі знають як правильно чистити зуби, та коли переходиш до практики – з”ясовується, що більшість навіть близько не знайомі з правилами догляду за зубами. Тому ваша презентація, Неле Юріївно, дуже доречна. Вона наповнена повчальним змістом, дуже простими, корисними малюнками і стане в нагоді не тільки дітлахам, а й їхнім батькам.