mail@urok-ua.com

Презентація для дітей

“Наша безпека – у наших руках”

Автор: учитель Тищук Інна Петрівна

Презентація «Наша безпека – у наших руках» демонструє дотримання правил безпеки життєдіяльності під час дорожньо – транспортного руху. Вивчаючи та повторюючи правила безпеки, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. А це допоможе захистити своє здоров’я і життя та здоров’я і життя інших людей.

Запрошуємо переглянути презентацію «Наша безпека – у наших руках», де ви переконаєтесь , як учні дотримуються правила безпеки життєдіяльності під час дорожнього руху. А також ознайомитесь з різними правилами у віршованій формі про безпеку дорожнього руху. А саме:

Шановне пане водію!
Я вас благаю, вас молю
Ми ще малі тому доречно
Вести нас чемно і безпечно.
На зебрі діток пропустіть
І по дорозі не летіть.
Ми в школу звісно поспішаємо
Та правила дорожні знаємо
І знають діти всі навкруг
Водій хороший – то наш друг,
Бо акуратний на дорозі
І пішоходи не в тривозі
Ви на червоний – зачекайте,
А на зелений – поспішайте
І буде все в нас до ладу
Ой, зупиніться – в школу ж йду!

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 оцінок. Рейтинг публікації: 4.4 з 5)
3914

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Тема “Наша безпека в наших руках ” актуальна для школярів, адже вони щодня є учасниками дорожнього руху, прямуючи до школи. Тому повинні знати і дотримувати правил безпеки життєдіяльності, а така презентація – навчить їх цих правил.

  2. Інна Петрівна, вдячна Вам за таку чудову презентацію. Тема «Наша безпека – у наших руках» – достатньо актуальна і потребує особової уваги. Сподобалося те, що в презентації присутні фотоматеріали. Це підверджує активну участь школярів у цій важливій справі. молодці!

  3. Гарна, яскрава презентація з дуже важливої теми. Чудово оформлені слайди. Особливо сподобалось, що ви використали фотографії зі своїми учнями, що дає змогу самим дітям навчати молодших товаришів та показувати їм, як потрібно виконувати правила безпеки життя.

  4. З презентації видно, що учні не лише знають правила дорожнього руху, а й уміють використовувати їх на практиці. Сподобався Ваш куточок по техніці безпеки.