Презентація до уроку інформатики у 2 класі
“Подорож клавіатурою”

Автор: учитель інформатики Хрунь Надія Петрівна

Презентація «Подорож клавіатурою» стане у пригоді учителя під час проведення уроку з курсу Сходинки до інформатики у 2 класі. За допомогою презентації, учні будуть здійснювати подорож віртуальним потягом.

Мета подорожі – закріпити знання пристроїв комп’ютера, призначення та розташування основних клавіш клавіатури.

Девіз «Якщо хочеш багато знати, треба дружно працювати»

Під час подорожі учні зроблять зупинки: «Група клавіш», «Кросвордна», «Клавіатурна», «Спортивна», «Тренажерна»

1 зупинка – «Групи клавіш» (слайд 6-7)

Перед учнями постане   карта подорожі, яка буде поділена на різнокольорові міста, але жодне місто не матиме назви. Щоб дізнатись про це потрібно буде дати відповіді на запитання.

2 зупинка «Кросвордна» (слайд 8-9) на даній зупинці учні будуть працювати над кросвордом.

3 зупинка – «Клавіатурна» (слайд 11-19) На цій зупинці учні пригадають призначення основних службових клавіш на клавіатурі комп’ютера.

4 зупинка – «Спортивна» (слайд19-20) Зробимо усі разом фізкультхвилинку!

5 зупинка – «Тренажерна» (слайд21-22) відпрацьовуємо навички роботи за комп’ютером.

Презентація до уроку інформатики у 2 класі

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Урок – гра (подорож), завжди доречний для роботи учнями молодших класів, а ще якщо розповідь вчителя супроводжується демонстрацію та цікавими завданнями. Автор цієї преентації без перебільшення вчитель – винахідник.

  2. Діти люблять щоб урок проходив нестандартно. А коли це подорож і навіть є карта цієї подорожі це взагалі клас. Конспект хороший, але якість деяких зображень у презентації дещо погана.

  3. Діти полюбляють подорожувати, а подорож під час уроку завжди інтригує. Конспект уроку хороший. Презентація деяких слайдів, на мою думку) потребує доопрацювання (слайд №8, фон – низької якості).

  4. Пані Надіє! Гарний матеріал у формі подорожі, під час якої учні роблять зупинки: «Група клавіш», «Кросвордна», «Клавіатурна», «Спортивна», «Тренажерна» тощо. Це цікаво))) Дякую!!!