mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Презентація до уроку “Пунктуаційний практикум”

Автор: учитель української мови та літератури Уколова Ніна Олександрівна

Презентація є інтерактивним додатком до уроку систематизації та узагальнення знань з теми «Відомості з синтаксису». Урок спрямований на перевірку знань та навичок вивчених пунктограм, проводиться у цікавій формі підкорення сходинок успіху. Основна мета – підготуватися до тематичної контрольної роботи та вияснити проблеми школярів. Урок має чітку мотивацію, діти визначають очікувані результати. За перевікою завдань учні заповнюють картку самооцінки. Перевірка здійснюється шляхом само- та взаємоперевірки. Організація роботи відбувається через індивідуальну, парну, варіантну та фронтальну діяльність.

Завдання включають теоретичні відомості, мають практичне спрямування та творчий характер. Серед представлених форм роботи такі: мозковий штурм, графічний диктант, тестові завдання, хвилинка духовності.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
1247

Магазин UROK-UA.com

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Добрий інтерактивний додаток до уроку систематизації та узагальнення знань. Така розробка вивільнює на уроці час учителя, допомагає більш уваги приділити учням з різними рівнями компетенції. “Педагогічний практикум” методично обгрунтований, але, здається, розрахований на колективні форми роботи. Бажано додати до нього форми роботи індивідуальної. Використання цього практикуму на уроці буде сприяти розвитку грамотності учнів.