Презентація до уроку з природознавства у 3-му класі

Червона книга України

Автор: вчитель початкових класів Тюріна Юлія Володимирівна

Презентація до уроку з природознавства за новою програмою у 3-му класі, автор підручника Гільберг Т. Г., Сак Т. В. Тема «Червона книга України». Метою уроку є формування в учнів поняття «охорона природи», «Червона книга України», ознайомлення з правилами бережної поведінки в навколишньому середовищі, виховання почуття відповідальності за збереження природи.

Вірш-похвала на початку уроку створює позитивний настрій у дітей, стимулює до покращення активності діяльності протягом всього часу.

У презентації наведено приклад яскравого музичного супроводу аналізу погоди на уроці відповідно до пори року. Найбільш доцільним при його проведенні є використання інтерактивного методу «мікрофон». Розгадування кросворду дає можливість з’ясувати ключове слово уроку – «бережи». Це є мотивацією для подальшого навчання учнів.

Використовується така інтерактивна вправа, як «передбачення», гра «дешифрувальник».
Для коректного відкривання презентації рекомендована версія Microsoft PowerPoint 2010 і вище.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Досить цікавий матеріал для учнів третього класу. Особливістю є те, що вчитель проводить міжпредметний зв’язок з правознавством. Щиро Вам дякую!!!

  2. Завдяки презентації формуються в учнів різноманітні поняття. Вчитель підійшов творчо до подання матеріалу учням, використавши міжпредметні зв’язки. Також Юлія Володимирівна використала краєзнавчий матеріал, відомості із законодавства про охорону природи.

  3. Дана презентація є корисним доповненням до уроку природознавства по темі “Червона книга України”. Вчитель, створюючи презентацію, використав інтерактивні вправи для кращого сприйняття матеріалу, багато слайдів направлені на виховання бережного відношення до природи. Дякую!

  4. Кожен вчитель повинен створити мотивацію навчальноїдіяльності.І ваша презентація є яскравим прикладом мотивації.Вана чудово розкриває поняття Червона книга України.