mail@urok-ua.com

Презентація до уроку

Автор: вчитель української мови та літератури Дацюк Ганна Анатоліївна

До розгляду подається презентація до уроку української літератури 8 клас на тему «Юрій Винничук. «Місце для дракона» – повість-казка про сучасний світ, у якому й досі живуть «драконячі закони» (за новою програмою).

На слайдах презентації присутні фото письменника, скановані титульні сторінки його найпопулярніших книжок, серед яких і твір, що вивчається – «Місце для дракона». Використано яскраві ілюстрації та картини для пояснення явища «магічного реалізму», також подається і його визначення.
Презентація вміщує в собі схему «Різновиди жанру казки» та таблицю, яку учні мають самостійно заповнити, окрім того на наступному слайді додається уже заповнений її варіант. У презентації для кращого розуміння деякі запитання із бесід уроку продубльовано в лаконічній формі. В презентацію включений слайд із домашнім завданням, що зекономить час для вчителя, який би він витратив на надиктовування чи запис тексту завдання на дошці.

Презентація поетапно доповнює урок, допомагає учням краще зрозуміти матеріал уроку, розвиває зорову пам’ять, заохочує до активної участь в процесі навчання.


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі