Презентація
Історичні пісні

Вчитель музики Чавунова Тетяна ВячеславівнаАвтор: вчитель музики Чавунова Тетяна Вячеславівна

Пояснювальна записка до цифрового освітнього ресурсу «комп’ютерна підтримка до уроку «Музика» у  4 класі з теми «Історичні пісні»»

Подані цифрові ресурси використовуються для проведення уроку з предмету «Музика» у 4 класі в розділі «Музика мого народу».

Презентація передбачає використання комп’ютерної підтримки протягом уроку.

Зміст слайдів відповідає завданням етапів уроку. Робота містить: мету, план уроку, музичний тезаурус, нотний матеріал, схему, дидактичний матеріал, опитування на розвиток логічного мислення, добірку яскравих ілюстрацій, які привертають увагу школярів і зосереджують їхню увагу на навчальному матеріалі.

Кожен із слайдів акцентує увагу учнів на особливостях історичних пісень, що повністю розкриває завдання уроку.

Презентація спрямована на розвиток пізнавальних інтересів учнів та урізноманітнення форм навчання.

Вікно перегляду презентації

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Чудова презентація – є корисним додатком до самого уроку. Яскраві картинки допомагають учням краще уявити героїв пісень та запам”ятати терміни, а також збагачує знання дітей з народознавства.

  2. Дана презентація дає можливість вчителю за допомогою різноманітних завдань цікаво подати матеріал по темі “Історичні пісні”. На протязі уроку учнів знайомили з історичним минулим української народної пісні. Цікавим було завдання по визначенню пісень за допомогою світлин. Але деякі слайди (№17) без коментування до них – незрозумілі.