mail@urok-ua.com

Презентація
Історичні пісні

Вчитель музики Чавунова Тетяна ВячеславівнаАвтор: вчитель музики Чавунова Тетяна Вячеславівна

Пояснювальна записка до цифрового освітнього ресурсу «комп’ютерна підтримка до уроку «Музика» у  4 класі з теми «Історичні пісні»»

Подані цифрові ресурси використовуються для проведення уроку з предмету «Музика» у 4 класі в розділі «Музика мого народу».

Презентація передбачає використання комп’ютерної підтримки протягом уроку.

Зміст слайдів відповідає завданням етапів уроку. Робота містить: мету, план уроку, музичний тезаурус, нотний матеріал, схему, дидактичний матеріал, опитування на розвиток логічного мислення, добірку яскравих ілюстрацій, які привертають увагу школярів і зосереджують їхню увагу на навчальному матеріалі.

Кожен із слайдів акцентує увагу учнів на особливостях історичних пісень, що повністю розкриває завдання уроку.

Презентація спрямована на розвиток пізнавальних інтересів учнів та урізноманітнення форм навчання.

Вікно перегляду презентації

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Бінарний урок з музичного мистецтва і позакласного читання в 2 класі. Пісня-душа народу. Ритми та мелодії весни... Бінарний урок з музичного мистецтва і позакласного читання в 2 класі. Пісня-душа народу. Ритми та мелодії весни Автор: вчитель музики Безділь Алла Юріївна Мені дуже сподобалось проводити такі уроки,...
Конспект уроку музичного мистецтва для 2 класу Конспект уроку музичного мистецтва для 2 класу Музика і рух Автор: учитель музичного мистецтва Рижова Тетяна Володимирівна Тема уроку: "Музика і рух" Мета. Ознайомити учнів з поняттями «зображал...
Конспект уроку трудового навчання для 1 класу з презентацією на тему: “Виготовлення рибки – клоуна в техніці “оригамі”. Створення підводного світу”... Конспект уроку трудового навчання для 1 класу з презентацією на тему: "Виготовлення рибки – клоуна в техніці "оригамі". Створення підводного світу" Автор: вчитель початкових класів Власюк Галина Вікт...
2671

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Чудова презентація – є корисним додатком до самого уроку. Яскраві картинки допомагають учням краще уявити героїв пісень та запам”ятати терміни, а також збагачує знання дітей з народознавства.

  2. Дана презентація дає можливість вчителю за допомогою різноманітних завдань цікаво подати матеріал по темі “Історичні пісні”. На протязі уроку учнів знайомили з історичним минулим української народної пісні. Цікавим було завдання по визначенню пісень за допомогою світлин. Але деякі слайди (№17) без коментування до них – незрозумілі.